Wpis z mikrobloga

Patrzę i nadziwić się nie mogę, zdrowa młoda dziewczyna zaczęła studiować gówno-kierunek i nie stać jej żeby przeżyć rok akademicki

Normalny człowiek - uczciwie pracuję, kombinuje żeby związać koniec z końcem.
Różowy pasek - po co pracować jak są spermiarze, #!$%@? #!$%@? ZBIÓRKA.

Wiele zrzutek widziałem i nic mi do tego na co wpłacają ludzie ale w tej chwili wygląda to tak

Dziewczyna zbiera na wakacje > zwierzak potrzebuje protezy > chłopak potrzebuję leków aby podtrzymać życie.
Ręce opadają ¯\_(ツ)_/¯

#zalesie #spermochlip #p0lka #heheszki
SopranosSyndrome - Patrzę i nadziwić się nie mogę, zdrowa młoda dziewczyna zaczęła st...

źródło: comment_4tFhP5OTODyWq9Z9i91dGbAJOvFk2l5Z.jpg

Pobierz
  • 130
@SopranosSyndrome: jak z różową dorabialismy w pizzerii podczas studiów to była celem podś#!$%@?ów ze strony koleżanek. Miała to w nosie, te koleżanki po takiej akcji zresztą też, ale to pokazuje jakie potrafią być młode dziewczyny. Ta jej koleżanka, która robiła najwięcej żartów ma teraz 24 lata, nigdzie nie pracowała i nie wiem czy teraz pracuje. Na pewno ciągnie hajs od matki, bo ta ma jakąś firemkę małą, ale jak się skończy
@Flypho: akurat tego typu zbiórki wpisują się bardziej w domenę kapitalizmu i mówię całkiem poważnie. Bo są dobrowolne: nawet #!$%@? swego czasu mówił że jak zmniejszyć podatki to ludzie sami będą dawać na czyjąś edukację czy leczenie i nie powinno to być pod groźbą bata. Nawet tak powiedział matkom niepełnosprawnych: proście ludzi.
W US gdzie leczenie jest płatne takie zbiórki to codzienność: innymi słowy życie wygrywa ten kto się najlepiej zaprezentuje,