Wpis z mikrobloga

@Akira: do przedszkola? Żyję tyle lat na świecie, moja mama od 30 lat w przedszkolu pracuje, nigdy nie widziałem i nie słyszałem, by dzieci do przedszkola nosiły "przekąski" w jakiejkolwiek formie. Ale może ja za głupi jestem, mój syn "dopiero" w żłobku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Fajne ale przecież w przedszkolu dzieci dostają michę xd pamiętam że jak ja chodziłem do przedszkola (20 lat temu), nie można było nic przynosić. Chyba że ogarnąłes dla wszystkich.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@jakis_login: u mnie w obu przedszkolach tak jest, ale faktycznie jak pytałem znajomych to u nich też nie muszą robić @anonimowyrozmowca: z ogórkami ro jest taki problem, ze jak podczas obiadu leżą ogórki na stole to starsza córka wyje wszystkie, a obiadu nie tknie
  • Odpowiedz
@Akira: Publiczne przedszkole, czy prywatne? U mnie w prywatnym żłobku nawet takie "przekąski" dzieci mają w cenie posiłków - po prostu w ciągu dnia dzieciaki sobie podgryzają biorąc z miski warzywa lub owoce.
  • Odpowiedz
@Akira: nigdy w życiu w przedszkolu nie miałem żadnych przekąsek bo i po co? I gdzie będą trzymać te warzywa i kabanosy? Masz dla nich specjalną lodówkę? Ktoś tu chyba mocno nadgorliwy
  • Odpowiedz