Wpis z mikrobloga

@jakis_login: @bones1909: @amozeinaczej: prowadzimy z różową fundacje dla dzieci z autyzmem i mamy tam małą grupe przedszkolną, fakt micha jest ogarnięta dla wszystkich ale w tych czasach rodzice wymyślają super diety dla dzieci i tak część z nich przynosi własne posiłki i prosi aby je dawać swoim dziecią. I tak jedna mama daje posiłek bez glutenu bo zły, inna mama jakieś dziwne papki przynosi bo to "super dieta witaminowa,
  • Odpowiedz
@gierrappa: hej, u mnie w żłobku też dzieciaki mają różne diety - chociażby dieta bezmleczna. I jak są w menu przewidziane produkty mleczne, to dla tych konkretnych dzieci zamawiane zawsze są inne - bezmleczne. Nie wiem, może rodzice w naszym żłobku są normalni i nie widzą potrzeby przynoszenia własnego żarcia ;) W przedszkolu o mamy to już w ogóle jest tak, że jeśli dziecko ma z powodów zdrowotnych dietę specjalną -
  • Odpowiedz
przekąski dla dzieci do przedszkola,


@Akira: Dziwne że przedszkole się na to zgadza. W przedszkolu mojego syna jest zakaz przynoszenia własnej żywności. Zresztą tym bardziej to dziwne bo przedszkole odpowiada za to co podaje dzieciom dla tego przez kilka dni przechowuje próbki żywności którą podało w lodówce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pokpok: z paczka to moje wylizują tylko cukier puder a czipsów poza chrupkami kukurydzianymi (czasami nawet z serowym smakiem) to nie znają.

@gzymspiwniczny: ja jadałem w podstbazie kanapki z paprykarzem i było super ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@gierrappa jasne. Nie mówię że to złe. Różnie rzeczy ludzie robią. Po prostu jako osoba która ma w rodzinie masę ludzi powiązanych z przedszkolami, czy to jako nauczyciel czy urzednicy, byłem ciekawy jak to działa. W #lublin tego nie spotkałem.
  • Odpowiedz