Wpis z mikrobloga

#gretathunberg #wykop #ekologia #heheszki #bekazlewactwa

MERYTORYCZNE ARGUMENTY ŚWIADCZĄCE O TYM, ŻE GRETA THUNBERG NIE MA RACJI:

- "DZIECKO Z FAS" - JESTEM W TYCH SPRAWACH EKSPERTEM,

- EKO-LEWACZKA, A TO PRZECIEŻ CHOROBA PSYCHICZNA,

- NIE JE MIĘSA,

- MA CO JEŚĆ,

- NIE MA ŚLICZNEJ BUŹKI I NIE UBIERA SIĘ JAK DZIWKA,

- POCHODZI ZE SZWECJI, KRAJU SŁYNĄCEGO Z TOLERANCJI I EKOLOGII,

- JESTEM DEBILEM Z DOSTĘPEM DO INTERNETU, KTÓRY LUBI OBRAŻAĆ LUDZI, Z KTÓRYMI SIĘ NIE ZGADZA.
  • 47
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: Tak widziałem, dziękuję za troskę. To tylko dziecko wykorzystywane przez dorosłych i nie potrafi odpowiedzieć kompetentnie na zadawane pytania. Pokaż mi wywiad z nią, który jest ciekawy dla dorosłego człowieka, bo jak na razie to masz to mnie pretensje, tylko o to, że wytłumaczyłem, że nie każdemu musi się coś takiego podobać.
  • Odpowiedz
Tak widziałem, dziękuję za troskę.


@djtartini1: ale tylko 1 fragment gdzie sobie nie poradziła znalazłeś? CIekawe.

To tylko dziecko wykorzystywane przez dorosłych i nie potrafi odpowiedzieć kompetentnie na zadawane pytania.


@djtartini1: No to pokaż gdzie jeszcze nie potrafiła.

Pokaż mi wywiad z nią, który jest ciekawy dla dorosłego człowieka, bo jak na razie to masz to mnie pretensje, tylko o to, że wytłumaczyłem, że nie każdemu musi się coś takiego
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: https://www.youtube.com/watch?v=jTxMkFrba44
Proszę tutaj bardzo słabo odpowiada, a pod koniec już nie i się plącze.
Lubię jeśl człowiek bierze odpowiedzialność za to co mówi, a to nie są jej słowa tylko skrypt przygotowany przez rodziców, ew organizacje chcące zarobić. Mnie bardzo przypomina tą dziewczynkę w jej wieku z Kuwejtu, która była ponoć świadkiem zbrodni wojennych przez irackich żołnierzy. Od tego czasu jestem sceptyczny w wykorzystywaniu dzieci w tematach dorosłych.
  • Odpowiedz
@djtartini1: @djtartini1: I jaki masz tu konkretnie problem z jej słowami? I jaki masz problem z tym czy umie udzielać wywiadów równie dobrze co przemawiać jeśli przemowy spełniają swoją rolę? Co za różnica co ty lubisz. Nie musisz jej lubić, gówno mnie to obchodzi. Ona jest liderem młodzieżowych strajków i ma popychać ludzi do działania i to robi. A ty masz problem bo akurat tobie się nie podoba, zupełnie jakby
  • Odpowiedz
A ty masz problem bo akurat tobie się nie podoba, zupełnie jakby to była jej rola podobac sie tobie xD


@szybki_zuk: Sam już na początku stwierdziłeś, że są ludzie, którym się nie podoba i podałem racjonalnie dlaczego tak jest.
  • Odpowiedz