Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób, które płacą na codzień za zakupy telefonem. Testowałem płatności mobilne HCE w kilku bankach Alior, Millenium, PKO BP, Santander. W wielu z nich nie raz podczas płatności pojawiały się na terminalu komunikaty np. - zbliż jedna kartę albo karta nieobsługiwana. Nie zawsze też terminal zczytywał zbliżenie telefonu. Płacę również od czasu za pomocą Google Pay. Tutaj brak problemów, płatność przechodzi błyskawicznie. Czy też doświadczyliście podobnych problemów?
#banki #googlepay #pkobp #santander #aliorbank
FHA96 - Mam pytanie do osób, które płacą na codzień za zakupy telefonem. Testowałem p...

źródło: comment_uj7qlwmdYXipp0gkoMMj1Gr4o1kqERRZ.jpg

Pobierz
  • 8
@FHA96: Wielkiego doświadczenia z tym nie mam ,ale zrobiłem sobie mobilną kartę na telefonie z Santandera tak z ciekawości jak to działa i żeby sobie potestować .Przetestowałem to z 20 razy na telefonie i za każdym razem płatność była udana i przechodziło bardzo szybko,warunek odblokowany wyświetlacz .Pierwszy raz to robiłem na telefonie ,ale muszę przyznać że instalacja aplikacji jak i mobilnej karty w Santander jest bezproblemowa ,poszło błyskawicznie tymbardziej że jak