Wpis z mikrobloga

Często właśnie spotyka się takich ludzi.

to raczej rzadkość 1-2 osoby na biuro, więc wyjebongo w sumie


@Marek1991: To często, czy 1-2 osoby na biuro? Zdecyduj się.

Do nikogo się nie odzywają, cały dzień patrzą w komputer, nigdy nigdzie nie wyjdą ze znajomymi z pracy (których własnie przez takie zachowanie nie mają).


Ja mam tak w obecnej pracy. Nie mam do tych ludzi żadnych pretensji, po prostu kontakt z nimi ograniczam
@FantaZy: nie jestem creepem (chyba, jeszcze(?)) a takie sluchaweczki to jest zbawienie jak ci jedna grazynka z druga zosia #!$%@? metr od ciebie ze kupila nowe zaslonki albo jakis inny pan janusz ma 2h calla i zamiast isc jak czlowiek do salki to drze ryja przy biurku. Taki halas jest po prostu meczacy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grap32: słuchawki maja mikrofon, w czasie rzeczywistym zbierają szum zewnętrzny i odtwarza w głośnikach z odwrotną fazą przez co go wyglusza
@FantaZy: Ktoś tu chyba ma ból dupy, że nie stać go na dobre słuchawki xD.

Sam mam takie fajne od Sony z noise cancellingiem. Pewnie bym ich nie miał jakbym miał cywilizowane biuro, ale siedzę na głośnym open space i np. słyszę jak 2 kobiety niedaleko rozmawiają i słyszę coś w stylu "No Brajanek najadł się jagód i potem miał taką srakę, że musiałam całe jego ubranie prać" i tak gada
U mnie też tak jest, może nie mam takich prestiżowych słuchawek ale jak mam słuchać #!$%@? matek o bombelkach albo kumpla co jest fanem PSX i tylko o tym to wolę się odizolowac. Jak chce pogadać z ludźmi to mamy komunikator, palarnie albo kuchnie :)
@FantaZy: robie dokładnie jak opisałeś, nawet idę do kibla w słuchawkach a wiesz dlaczego? Bo słucham sobie muzyki lub podcastu i nie chce przerywać srając czy idąc po wodę. A mogę w nich iść bo maja taka magiczną technologię co się nazywa bluetooth. Nie jak zwierze ze słuchawkami na kablu so musi stopować muzykę żeby iść po wodę
@FantaZy u mnie każdy na wejściu jako wyposażenie służbowe dostaje słuchawki, co prawda bez NC ale dostaje i nikt nie daje o to #!$%@? czy sobie je nosisz przez cały dzień czy do srania, czy jak pracujesz ¯_(ツ)_/¯ Tyle że pracuje w bardziej cywilizowanym kraju...
Do nikogo się nie odzywają, cały dzień patrzą w komputer, nigdy nigdzie nie wyjdą ze znajomymi z pracy (których własnie przez takie zachowanie nie mają). Ciężko jest po prostu,


@Marek1991: O, to o mnie xD Choć uwielbiam swoje obowiązki, to za miejscem pracy, atmosferą i współpracownikami nie przepadam. Przychodzę, robię to, co mam zrobić i wychodzę. A jedyne, co jest ciężkie, to ludzie przeszkadzający w pracy. Nie raz jest taka sytuacja,
Mirku jak działa ta technologia noise cancelling?


@grap32: słuchawka ma mikrofon który zgarnia szum z otoczenia, następnie przekazuje sygnał elektryczny do głośnika któremu każe nadawać sygnał dokładnie odwrotny który wytłumia oryginalny sygnał.

Całość działa dzięki temu że dźwięk jest cholernie wolny w porównaniu z sygnałem elektrycznym i dlatego w czasie w którym pokonuje drogę od mikrofonu do głośnika słuchawki (z 1 cm) słuchawki na luzie sobie przetworzą sygnał elektryczny i dostarczą
@FantaZy: Uwielbiam takie trupiarnie. Potem mija 8h i wychodzisz, dziwiąc się że nie pamiętasz połowy dnia, bo gapiłeś się w monitor i do nikogo nie odezwałeś i równie dobrze mógłbyś robić home-office, bo i tak z nikim nie gadałeś xD.