Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:00:01, Piątek, 18 października 2019. Imieniny: Juliana, Łukasza. Słońce podniesie się dziś o 07:19. Świecić będzie 10 godzin i 24 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:31 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:43. Ciemna noc zapadnie o 19:01, ale gwiazd można wypatrywać od 18:20.

Promocje
- Crusader Kings II przeszło na model free 2 play! - link
- Darmowy weekend z Tom Clancy’s The Division 2 również w Epic Games Store - link
- Layers of Fear i Q.U.B.E. 2 następnymi darmowymi grami w Epic Games Store - link
- Alan Wake: American Nightmare i >observer_ za darmo w Epic Games Store - link
- Darmowy weekend z The Division 2, Age of Wonders: Planetfall i Stellaris w ramach Xbox Live Gold Free Play Days - link
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@micke: witam. Doczekaliśmy kolejnego piątku, więc jest git. Na polu trochę zimno, ale jest słońce i ono świeci, więc niedługo będzie lepiej. No i mogę pisać, bo niby robimy od 7;00 i wczoraj mnie opieprzyli, że byłem 7:20 gotowy do roboty, dziś byłem 7:15 gotów do pracy, a nie ma z kim nawet robić do tej pory. I weź tu zrozum, co brygadzista miał na myśli :p
@micke: @Uaimmiau: @stam: @kiniu28: @galactic_dog: @Pjotsze: @Dziesion: @Inszallah: @Ytekka: @buczubuczu: @rajjj: @szemekk: @TomTailor100 @Sikorka2017 Mało nas mało nas do pieczenia chleba XD Ale w dniu dzisiejszym jest nas pełno! O jak miło się szykuje człowiekowi wiedząc, że nas jest tu aż tyle! Miłego dnia wszystkim życzę, no i pamiętajcie! Piątek piąteczek piątunio! W końcu początek weekendu ( ʖ
@micke: @Uaimmiau: @stam: @kiniu28: @galactic_dog: @Pjotsze: @Dziesion: @Inszallah: @Ytekka: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @buczubuczu: @rajjj: @szemekk: @algus: @Sikorka2017: @Potatox: Kolejny piąteczek z dobrym humorem na czele ! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od rana zalano mnie fotami z Japonii (wczoraj przyjaciel wyleciał na dwa miesiące), jakoś człowiekowi dobrze, a jednocześnie smuteczek, że ja nie mogłem (ziomek