Wpis z mikrobloga

Nie no #!$%@?, dosyć tego ! Czas przestawić sobie zegar biologiczny, bo już mnie to #!$%@? ! W dzień zawsze muszę na chwilę się zdrzemnąć i jak zawsze wychodzi z tego kilka godzin, potem siedzę całą noc i gdy zaczyna świtać mówię do siebie, " no, przyzwoicie byłoby się położyć " po czym kładę się i się kręce 1-2 godziny i w końcu zasypiam, ale dzisiaj już nie mogłem wytrzymać, jakie łóżko jest #!$%@?ące jak się nie chce spać i nie można zasnąć ! Już nie pamiętam kiedy szedłem spać ( w sensie, że na noc ) z taki fajnym uczuciem, że gdy tylko przyłożę głowę do poduszki to od razu zasnę ... :) A to się właśnie zdarza w dzień, kiedy sobie oczywiście wkręcam ( zawsze ) i naprawdę nie planuję zasnąć, jednak zawsze zasypiam ... #!$%@? tam, dzisiaj się przemogę ( nawet zwinąłem pościel, żeby nie kusiło ) cały dzień nie będę spał i mam nadzieję, że wieczorem jak człowiek koło 23.00 czy 00:00 pójdę spać i szybko zasnę :) To tyle, wiem, że nobody cares :P

#nobodycares #whocares #spanie #sen #drzemka #lubiespac #firstworldproblems
  • 11
@LubieDlugoSpac: no własnie miałem tak samo wczoraj, nie spałem całą noc i myślę, ni #!$%@? nie śpię, wytrzymałem do 18, potem zasnąłem i budziłem się z 2 minutowymi przerwami, obudziłem się dzisiaj o piątej i mam nadzieje, że max 23 idę lulu.
@LubieDlugoSpac: Staraj się nie spać w dzień, wieczorem ok. 19-20 wyjdź na rower albo pobiegaj, żeby się zmęczyć, a o 22-23 leż już w łóżku i choćby nie wiem co, nie wstawaj. No i nie nastawiaj się, pierwszego dnia na pewno nie zaśniesz od razu i nie będziesz spał smacznie całą noc ;) ale po kilku takich dniach w końcu się przestawisz ;)