Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@MasterZiomaX: na moim przykładzie. Również od zawsze miałam problem z przyrostem masy, dopóki nie ruszyłam głowa i nie wpadłam (jakże genialnie), ze masa rośnie nie od tłuszczu tylko od węgli. Ale nie od czekoladek, cukru i słodyczy tylko do zdrowych węgli. Polecam do obiadku dorzucać kilka ziemniaków (musiałbyś sobie przeliczyć makro, żeby wiedzieć dokładnie ile najlepiej), mi wystarczyło po 2-3, ale ja tyłam z 56 na 60 kg. Najprostsze węgle, po
@dobrzecisiewydaje: Od niepamiętnych czasów nie jadłem ziemniaczków na obiad, do tego mizeria i kotlet schabowy( ʖ̯) Będę się tego pilnował brzuszka i dziękuje za radę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@inZagi Dziękuję ^ ^ Etui postaram się jeszcze załatwić jakoś w święta, bo generalnie jest zryta i jeden bok się odkleja
Ojaa, gratuluje postępu, efekty sa ogromne! Trzymam kciuki bardzo mocno! Wołaj na kolejny wpis. Aż mnie zmotywowałes do działania, dzisiaj byłem pierwszy raz u terapeuty, wiec tez staram się zmieniać na lepsze. Trzymaj się mireczku
Koleś w rękawiczkach (jakieś dla kolarzy)


@MasterZiomaX: Już jest o nim pasta, to pewnie te słynne neoprenowe rękawiczki, polecam, warte swojej ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Anonimizator69: To jest z czasów przed internetami. Wiesz, kiedyś ludzie przekazywali takie rzeczy ustnie, jakiś tekst robił się lokalnie modny i powoli się rozprzestrzeniał i w ten sposób np. "spoko majonez" dotarło na Podkarpacie w okolicach roku 2012, choć na