Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@BarabaszxD: zauważyłem, że najwięcej #!$%@? o starą klasę premium dają nie ci co mają nową klasę premium, tylko ci co nie mają żadnego pojazdu lub ci co mają jakiś nieco nowszy pojazd niższej klasy, który kosztuje podobnie. Nie wiem czemu ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@aksal89: można sobie tuptać nogą i zakrzykiwać rzeczywistość ale, marki premium zaczęły robić kompakty już lata temu i są
Niemożebnie kisnę z nazywania A3 klasą premium XD


@aksal89: Niemożebnie kisnę z ludzi, którzy kisną z rzeczy, których nie rozumieją.

Są klasy, rozumiane jako segmenty, które określają (bardzo zresztą płynnie) wielkość samochodu, pewne jego cechy (np. ilość drzwi) itd. Te klasy to np. kompakt (klasa C), klasa średnia (D), średnia wyższa (E), luksusowa (F) itd.

Jest też umowna klasa premium, która stanowi określenie MAREK aut, mających być lepszymi, bardziej prestiżowymi -
@trololo55: Nie wiem jak w nowszych generacjach, bo zwyczajnie nie miałem z nimi kontaktu, ale w tej generacji plastiki są identyczne jak we wszystkich VAGach z tego okresu, wyposażenie też dostępne było dokładnie identyczne.

Jedynie @Cock_Inside może mieć rację, że premium może stanowić jedynie marka, ale to też raczej kwestia ostatnich lat i forsowanego marketingu - musiałbym poszukać materiałów reklamowych z tamtego czasu, ale wątpię, żeby w reklamach A3 8L kiedykolwiek
Pobierz aksal89 - @trololo55: Nie wiem jak w nowszych generacjach, bo zwyczajnie nie miałem z...
źródło: comment_mAmV25FvjqVN1csv11VKSMmlgRW6pESd.jpg
gościu to czym są takie marki jak Bentley, Ferrari, Rolls Royce?


@Niggalke: Już mówię, cumplu. Bentley i Rolls to marki samochodów luksusowych. Ferrari - sportowych. To jest zupełnie inny segment, niż zwykłe samochody osobowe.

Audi, Mercedes czy BMW, a także np. Lexus czy Infinity są markami aut osobowych segmentu premium. Możesz zaklinać rzeczywistość, ale tak po prostu jest.

Przy czym powtarzam, że określenie premium NIE JEST związane z żadnymi konkretnymi cechami