Wpis z mikrobloga

Dziwna sprawa - zamówiłem sobie smart żaróweczki xiaomi z dostawą z Polski (pic rel.),
wchodzę w zamówienie w aliexpress - Logistics company: China Post Registered Air Mail,
wpisuję nr przesyłki w Alipaczka - Kraj nadania - CHINY

O co cho? W bambuko mnie ktoś robi? Nie po to wybieram z PL żeby mi tu szło milion lat, albo, co gorsza dorzucili jakieś extra taxy ;-)
Za hasłem: "Full refund if product is not received in 15 days" poczekam i jeśli przyjdzie w ciągu tych 15 dni bezproblemowo, nie będę się purtał o to, czy to z Polski, czy z Chin, czy nawet z Radomia.

Nie widziałem, żeby ktoś miał taki problem, albo słabo szukałem. Więc jeśli te wszystkie trackingi z aliexpress i alipaczki są o dupę rozbić i okazuje się, że sram tylko niepotrzebnie żarem, prawie jak ci od oclenia, wybaczcie zaśmiecanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#aliexpress i trochę też #alipaczka
wrn_ - Dziwna sprawa - zamówiłem sobie smart żaróweczki xiaomi z dostawą z Polski (pi...

źródło: comment_LeffySglz4r3p4J8Y3PvIfNyDtU7uell.jpg

Pobierz
  • 1
Za hasłem: "Full refund if product is not received in 15 days" poczekam i jeśli przyjdzie w ciągu tych 15 dni bezproblemowo, nie będę się purtał o to, czy to z Polski, czy z Chin, czy nawet z Radomia.


@wrn_: na screenshocie jest napisane ze przed 22 grudnia to nawet nie masz po co im zawracac glowy