Wpis z mikrobloga

No dobra Miraski. Nastepne fajne #rozdajo robie bo kupilem myche Logi G903 i przyznam sie wam, ze #!$%@? niewygodna jak dla mnie. Duzo lepiej mi sie operuje stara poczciwa MX Master 2S. Nie oceniajcie, wiem ze duzo mi powie ze jestem jebniety ale co mam wam powiedziec? ¯\_(ツ)_/¯
Tylko myszka z sensorem, bez pudelka. Uzywana z 5 dni moze. Wszystko dziala. Wysylam paczkomatem.
@JanuszSundajski bierz udzial moze do kompletu ci wpadnie XD
Zasady: Aby wziąć udział trzeba tylko zaplusować. Teczowe cudaki out, zielenina tez. W poprzednim #rozdajo byly prosby o wykopanie fanbojow konsol/hejterow #pcmasterrace wiec tak tez robie... a co, moje zasady.
#rozdajo konczy sie dzis wieczorem okolo 21:00, wylosuje jednego zwyciezce przez #mirkorandom a pozniej przestudjuje sobie delikwenta konto i jak znajde jakies tresci nieodpowiednie to wylosuje jeszcze raz ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Powodzenia Mirki i Mirabelki!!!
Tagi dla zasiegu: #bekazlewactwa #komputery #logitech
Hubby - No dobra Miraski. Nastepne fajne #rozdajo robie bo kupilem myche Logi G903 i ...

źródło: comment_H7IlqHCSQmBImW59vgWNkZ9rCaTzpcLT.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
cofam obserwuj


@chroch: co mnie to obchodzi? Cofasz obserwacje bo moim zdaniem glupota jest oddawanie obcej osobie kilkuset zlotych w zamian za odrobine atencji na portalu pelnym idiotow? Jestes po prostu prostakiem ktory zaobserwowal mnie ze wzgledu na moj wyglad i cofa obserwacje bo lasi sie na myszke za kilkaset zl
  • Odpowiedz
  • 8
@PyzaLivestream: Dziewczyno. Oddaje ja bo mogę oraz bardziej cieszy mnie to że jakiś Miras bądź Mirabelka będą mieli lepszy dzień z tego powodu a element, który wymieniłem w zasadach tego nie dostanie. Atencja i plusy w zasadzie nic mnie nie obchodzą.. Wolę prawdziwe życie.
Oddać nie mogę bo nie mam opakowania a na olx nie chce mi się uzeraz z Januszami.
  • Odpowiedz
Dziewczyno. Oddaje ja bo mogę oraz bardziej cieszy mnie to że jakiś Miras bądź Mirabelka będą mieli lepszy dzień z tego powodu a element, który wymieniłem w zasadach tego nie dostanie. Atencja i plusy w zasadzie nic mnie nie obchodzą.. Wolę prawdziwe życie.


@Hubby: No jasne ze mozesz i nikt Ci nie zabroni. Tez wole prawdziwe zycie i dlatego wolalabym wydac te pieniadze na jakas atrakcje dla siebie niz oddac komus
  • Odpowiedz
@Hubby: Kupiłem dwa tygodnie temu MX Master 2s po Performance MX i jest wygodniejszy, ale przyzwyczaić się ciężko. Dej "G", zobaczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 7
@PyzaLivestream: Ale serio ja tak nie myślę. Nie jest ważne dla mnie czy jestem dla kogoś z wypoka kimś czy nikim. Serio.
Nie wiem co tam streamujesz ale właśnie ty się pokazujesz randomom i oddajesz jakaś tam część swojej prywatności i po co? Przecie właśnie oni mają na ciebie wywalone.
Mam tylko nadzieję że dostanie ta myszkę random który będzie się z tego cieszył a ja będę #czujedobrzeczlowiek i tyle.
  • Odpowiedz
@Hubby: i to jest wg mnie uczcicwe rozdajo ;) tzn. oprócz losowania po prostu sprawdzisz czy dana osoba jest ok według Ciebie. Jak ja tak zrobiłam to zostalam zjechana przez mireczków XD
  • Odpowiedz
@Kressska: Dzieki, no dziwne byloby gdybym dawal cos za free ludziom ktorych nie lubie po prostu. I to nawet nie chodzi o poglady tylko o sposob w jaki je przekazuja.
  • Odpowiedz
@Hubby: dokładnie, to samo próbowałam wytłumaczyć, ale w końcu straciłam nerwy i tylko wysłałam PW wygranemu (z którym btw mam odmienne poglądy, ale chodziło własnie o formę jego wpisów/komentarzy)
  • Odpowiedz
@frow: żarty żartami jednak już bym przeżył to bycie weganistą, w końcu z tego można po prostu zrezygnować i już a alkoholizm to choroba psychiczna, transwestyta też nie brzmi źle, zawsze można się tłumaczyć że to dla jaj aby wyśmiewać buntowników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz