Wpis z mikrobloga

No dobra Miraski. Nastepne fajne #rozdajo robie bo kupilem myche Logi G903 i przyznam sie wam, ze #!$%@? niewygodna jak dla mnie. Duzo lepiej mi sie operuje stara poczciwa MX Master 2S. Nie oceniajcie, wiem ze duzo mi powie ze jestem jebniety ale co mam wam powiedziec? ¯\_(ツ)_/¯
Tylko myszka z sensorem, bez pudelka. Uzywana z 5 dni moze. Wszystko dziala. Wysylam paczkomatem.
@JanuszSundajski bierz udzial moze do kompletu ci wpadnie XD
Zasady: Aby wziąć udział trzeba tylko zaplusować. Teczowe cudaki out, zielenina tez. W poprzednim #rozdajo byly prosby o wykopanie fanbojow konsol/hejterow #pcmasterrace wiec tak tez robie... a co, moje zasady.
#rozdajo konczy sie dzis wieczorem okolo 21:00, wylosuje jednego zwyciezce przez #mirkorandom a pozniej przestudjuje sobie delikwenta konto i jak znajde jakies tresci nieodpowiednie to wylosuje jeszcze raz ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Powodzenia Mirki i Mirabelki!!!
Tagi dla zasiegu: #bekazlewactwa #komputery #logitech
Hubby - No dobra Miraski. Nastepne fajne #rozdajo robie bo kupilem myche Logi G903 i ...

źródło: comment_H7IlqHCSQmBImW59vgWNkZ9rCaTzpcLT.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • 0
@Ortofenylofenolan_sodu: Ale o co ci typie chodzi? XD W #!$%@? sobie te porady wsadź i zajmij się czymś innym.
Widzę sporo tu smutnych ludzi, ktorych drażni to że ktoś chce komuś coś za free oddać. Idźcie ponarzekać na tagach #przegryw czy coś. ()
  • Odpowiedz
@PyzaLivestream nie wiem co ma jedno do drugiego, ale spoko. Przynajmniej nie mowie ludziom jak maja zyc. Ekonomistka sie #!$%@? znalazla xD pewnke starym tez tlumaczysz na #!$%@? podwawelska jak mortadela tez sie najesz. Popalilo Ci styki od wciagania fluidu juz totalnie ( )
  • Odpowiedz
nie wiem co ma jedno do drugiego, ale spoko. Przynajmniej nie mowie ludziom jak maja zyc. Ekonomistka sie #!$%@? znalazla xD pewnke starym tez tlumaczysz na #!$%@? podwawelska jak mortadela tez sie najesz. Popalilo Ci styki od wciagania fluidu juz totalnie ( )


@Under4est: idz tam w te swoje pokemony gowniaku pograc i zapytaj mamy co na kolacje ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PyzaLivestream gowniaku? Prawdopodobnie jestem 10 lat starszy od Ciebie xD. Z reszta nie ma to znaczenia, skoro ciezkie dzialo "Pociski na dzieciaka" zostalo wytoczone - dorosłe w #!$%@?. Ofensywa pelna geba. I serio chciałbym zeby mama mi robila kolacje, bo bylo to #!$%@? wygodne, jednak cos mi sie wydaje ze masz na to wieksze szanse ( ͡ ͜ʖ ͡) Nie dosc ze ludziom chcesz zycie ukladac, to
  • Odpowiedz