Wpis z mikrobloga

No dobra Miraski. Nastepne fajne #rozdajo robie bo kupilem myche Logi G903 i przyznam sie wam, ze #!$%@? niewygodna jak dla mnie. Duzo lepiej mi sie operuje stara poczciwa MX Master 2S. Nie oceniajcie, wiem ze duzo mi powie ze jestem jebniety ale co mam wam powiedziec? ¯\_(ツ)_/¯
Tylko myszka z sensorem, bez pudelka. Uzywana z 5 dni moze. Wszystko dziala. Wysylam paczkomatem.
@JanuszSundajski bierz udzial moze do kompletu ci wpadnie XD
Zasady: Aby wziąć udział trzeba tylko zaplusować. Teczowe cudaki out, zielenina tez. W poprzednim #rozdajo byly prosby o wykopanie fanbojow konsol/hejterow #pcmasterrace wiec tak tez robie... a co, moje zasady.
#rozdajo konczy sie dzis wieczorem okolo 21:00, wylosuje jednego zwyciezce przez #mirkorandom a pozniej przestudjuje sobie delikwenta konto i jak znajde jakies tresci nieodpowiednie to wylosuje jeszcze raz ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Powodzenia Mirki i Mirabelki!!!
Tagi dla zasiegu: #bekazlewactwa #komputery #logitech
Hubby - No dobra Miraski. Nastepne fajne #rozdajo robie bo kupilem myche Logi G903 i ...

źródło: comment_H7IlqHCSQmBImW59vgWNkZ9rCaTzpcLT.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
@PyzaLivestream co xD prostaku? Ja #!$%@? :D wyjezdzasz mi z jakimis gowniakami, piszesz jakies smieci, a na koncu wyciagasz jakze błyskotliwy wniosek, ze nie wiem co napisac (troche sie tam rozpisalem). Znajdz jeszcze jakas literowke i #!$%@? sie do niej to juz zatoczymy ten twoj krag #!$%@? i bedziemy mogli zaczac od początku ( )
  • Odpowiedz
@twarz-pod-butem: No widzisz... powiedz to przypałom których dupa piecze, ze nie sprzedam jej albo nie oddam. Dobrze wiem, ze wielu tu ludzi jest którzy jej by potrzebowali a ja jakoś tam specjalnie nie zbiednieje. Ale przeciez jestem atencyjna #!$%@? XD Przynajmniej kolekcja zjebow na czarnolisto mi sie zaktualizowała.
Powodzenia o 21:00
  • Odpowiedz
@shadowsniper: Spoko, dzieki... Jak widzisz wyżej w #!$%@? patusow oskarżało to #rozdajo o fejk ale mam to w dupie. Spoko Miras wygral (σ ͜ʖσ) niech niektórym dupa peka.
Szykuje jeszcze lepsze #rozdajo przed Swietami. Ale to jak wroce z roboty nastepnym razem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Stay tuned everyone!!!
  • Odpowiedz
w zamian za odrobine atencji na portalu pelnym idiotow?

+

"Jestes po prostu prostakiem ktory zaobserwowal mnie ze wzgledu na moj wyglad i cofa obserwacje bo lasi sie na myszke za kilkaset zl"


@PyzaLivestream: Skromna hipokrytka,przecież sama tu jesteś dla atencji.
  • Odpowiedz