Wpis z mikrobloga

No dobra Miraski. Nastepne fajne #rozdajo robie bo kupilem myche Logi G903 i przyznam sie wam, ze #!$%@? niewygodna jak dla mnie. Duzo lepiej mi sie operuje stara poczciwa MX Master 2S. Nie oceniajcie, wiem ze duzo mi powie ze jestem jebniety ale co mam wam powiedziec? ¯\_(ツ)_/¯
Tylko myszka z sensorem, bez pudelka. Uzywana z 5 dni moze. Wszystko dziala. Wysylam paczkomatem.
@JanuszSundajski bierz udzial moze do kompletu ci wpadnie XD
Zasady: Aby wziąć udział trzeba tylko zaplusować. Teczowe cudaki out, zielenina tez. W poprzednim #rozdajo byly prosby o wykopanie fanbojow konsol/hejterow #pcmasterrace wiec tak tez robie... a co, moje zasady.
#rozdajo konczy sie dzis wieczorem okolo 21:00, wylosuje jednego zwyciezce przez #mirkorandom a pozniej przestudjuje sobie delikwenta konto i jak znajde jakies tresci nieodpowiednie to wylosuje jeszcze raz ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Powodzenia Mirki i Mirabelki!!!
Tagi dla zasiegu: #bekazlewactwa #komputery #logitech
Hubby - No dobra Miraski. Nastepne fajne #rozdajo robie bo kupilem myche Logi G903 i ...

źródło: comment_H7IlqHCSQmBImW59vgWNkZ9rCaTzpcLT.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
@PyzaLivestream: myślę że on to robi by podbić swoje zmurszałe ego.

pozniej przestudjuje sobie delikwenta konto i jak znajde jakies tresci nieodpowiednie to wylosuje jeszcze raz


To już podchodzi pod chorobę psychiczną
  • Odpowiedz
  • 0
@winne: Jest zajebista, wygodna i fajnie się trzyma bo taka ogumowana jest. Jest też Mx Master 3 ale nie wiem czym się różnią.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hubby: według mnie to kwestia przyzwyczajenia, 5 dni to mało żeby się przestawić. Miałem podobnie kiedy zmieniłem moja myszkę niby gameingowa ale jednak zwykła na coś lepszego od Logitech i też mi się dziwnie ja uzywalo, teraz nigdzie nie mam takich osiągów jak na moim Logitechu , ale jestem na poszukiwaniu czegoś nowego bo moja daje już znaki zużycia. Trzeba będzie się uczyć chodzić od nowa ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Mam pytanie. Moze to ja jestem jakas glupia ale czy nie lepiej zwrocic/sprzedac myszke warta kilka stow niz oddac ja randomowi ktory ma na Ciebie #!$%@?? Nawet jezeli sie dobrze zarabia to jest po prostu glupota moim zdaniem ¯_(ツ)_/¯


@PyzaLivestream: plusiki na mirko są droższe od wszystkiego!
  • Odpowiedz