Wpis z mikrobloga

@paniczhrabi tez nie do końca jestem przekonany ze jest tam 350 hp ale poprzedni właściciel włożył worek pieniędzy w części wiec mam nadzieje ze przed zimą jeszcze go odpalę i podjadę na hamownie
@m1nk Masz trochę roboty, ale warto. Miałem kiedyś kombi z '99, zrobiłem lekki chip na 260KM, szła jak wściekła. Niestety rudego z Imprezy nigdy nie wygonisz i nie opłacało się reanimować. Szukałem później wersji coupe, ale ceny już kilka lat temu były zabójcze.
@Majozen co do mocy wszystko okaże się po doprowadzaniu auta do stanu użytkowalności ale tu staram się nie podpalać i zrobić jak należy, z rachunków jakie posiadam mam spore nadziej co do tego auta . Z grubsza auto miało kapitalny remont w Japonii przed sprowadzeniem przy 85k km przebiegu w 2000 roku na ta chwile ma 107k , włożono zakute tłoki + z rocznikowo te silniki posiadały zamknięty blok wiec wiec potencjał
@m1nk: Obawiam się, że 300 tam też nie będzie, ale trzymam kciuki za reanimację () Dziwię się też, że nie sprzedał na części jeśli są takie jak piszesz, dostałby 5x tyle, nie mówiąc o samym słupku