Wpis z mikrobloga

#mintos #envestio #kredyty #inwestowanie #dochodpasywny #pieniadze #zarabianiewinternecie #inwestycje #sociallending #pieniadze #finanse #zarabianie #kapital #pociagdozyskow #oszczedzanie #kuetzal #sociallending

Remaster serii wpisów o platformie mintos - na końcu wpisu znajdziecie informację o tym jak otrzymać bonus za rejestrację na platformie.

Seria wpisów o platformie Kuetzal
Link do serii wpisów o platformie KUETZAL
Seria wpisów o platformie Mintos
Link do serii wpisów o platformie MINTOS
Seria wpisów o platformie Envestio
Link do serii wpisów o platformie ENVESTIO

Seria wpisów o platformie Mintos
Wpis #0 Rejestracja - Jak dodatkowo na niej zarobić i sprawnie przeprowadzić weryfikację

Grace Period -- Okres Karencji

Okres karencji na platformie #mintos to nic innego jak czas zarezerwowany przez firmę kredytową pozwalający na uwzględnienie wszystkich opóźnień które mogły wpłynąć na "nieuregulowanie" pożyczki przez pożyczkobiorcę.
W tym okresie pożyczka nie zostanie oznaczona jako opóźniona pomimo tego, że termin jej spłaty już upłynął.
Wynika to z tego, że osoba która wzięła kredyt mogła wykonać należną płatność, ale nie została ona jeszcze zrealizowana, co może mieć wiele powodów. Najprostszym z nich są opóźnienia bankowe.
Dla przykładu: Jeśli przelew mający spłacić kredyt został wykonany w piątek późnym popołudniem to prawdopodobnie zostanie on zaksięgowany na koncie firmy pożyczkowej dopiero w poniedziałek ( w niektórych przypadkach może być to nawet wtorek/środa ).
I tak pożyczka, której termin spłaty minął w piątek została tego dnia opłacona przez pożyczkobiorcę ale dla firmy pożyczkowej ma ona status "otwarty" ( pożyczka otwarta, która nie została opłacona ).

Co ważne dla Nas jako inwestorów:
W okresie karencji nasze fundusze "nie pracują". Za dni opóźnienia w granicach grace period (okres karencji) nie otrzymamy zysków z oprocentowania.

Jak długi może być okres karencji ?
Okres karencji na platformie #mintos wynosi najczęściej od 0 do 15 dni.

Dlaczego ważne żeby wybierać te pożyczki z krótkim okresem karencji ?
Firma pożyczkowa w okresie karencji teoretycznie może obracać naszymi pieniędzmi co wg. mnie często ma miejsce w przypadku firm o długim okresie karencji jak np. 15 dni. Starajmy się wybierać firmy których okres karencji mieści się w przedziale od 0 do 5 dni ( okres 0-3 dni jest wg. mnie idealny).

Dlaczego inwestuję w pożyczki P2P?


Link do wpisu w którym opisuję jak otrzymać bonus pieniężny za rejestrację na platformie mintos. Pozwoli on na zwiększenie całości zysków na platformie. Dlaczego warto zarejestrować się w ten sposób ? Rejestracja z polecenia to nie tylko zyski pieniężne ale też moje wsparcie w całym okresie inwestycji. Jak wielu z was wie, od kilku miesięcy publikuję na wykopie serię wpisów o platformach inwestycyjnych P2P w których opisuję zasadę działania tych stron oraz uczę inwestorów na co powinni zwracać uwagę na początku przygody z tymi inwestycjami. Dodatkowo wszystkie osoby rejestrujące się z moim kodem bonusowym otrzymują bezpłatne zestawienie firm obecnych na mintosie, które bardzo pomaga przy wyborze firmy do inwestycji. Ponadto każda z tych osób może oczekiwać pełnego wsparcia w wyborze firm w które chcą zainwestować oraz może kontaktować się bezpośrednio ze mną w sprawie darmowych konsultacji. Mam też doradcę prawnego i finansowego którym mogę zadać nurtujące was pytania. Osoby nie mające konta na wykopie mogą skontaktować się ze mną pisząc maila na adres inwestycjep2p@interia.pl
pszymczyk2 - #mintos #envestio #kredyty #inwestowanie #dochodpasywny #pieniadze #zara...

źródło: comment_AO8ey01IN50O0wCBqt5USUHl0Ou1OkFb.jpg

Pobierz