Wpis z mikrobloga

Aggressive Retsuko (ONA) 2nd Season

Dawno nie oglądało mi się czegoś tak przyjemnie. To samo zresztą było przy pierwszym sezonie, bardzo łatwo łyka się odcinek za odcinkiem. Arc z Anaiem to złoto.

Trochę przykre, że to jedna z niewielu życiowych chińskich bajek, jakie w ogóle widziałem. Tym bardziej jak się weźmie to, jak ta seria wygląda od strony technicznej. Kreskówka przypominająca animacje flash ze zwierzakami w roli głównej jest bardziej życiowa niż 98% (szacunki z dupy) serii anime. Trochę podobne jest Wotakoi - tam też mamy dorosłych i też dużo scen z pracy. A jeśli o tego typu tytuły chodzi, to można też wymienić Shirobako albo nawet i New Game!, ten ostatni zresztą jest najbardziej atrakcyjny ze względu na fanserwis ;)

Wracając do Aggretsuko - to chyba jedyna seria w której nigdy nie pominąłem ani op ani ed, choć fakt że są krótkie.

To wyżej sobie zapisałem w notatkach jeszcze przed rozkręceniem się drugiego, istotnego wątku, a teraz na podsumowanie całości mogę dodać, że drugi sezon jest jeszcze lepszy niż pierwszy. Świetny, wręcz epicki flow. Chce się tego tylko wincyj, więc dobrze że trzeci został zapowiedziany :)


#anime #animedyskusja #aggressiveretsuko #aggretsuko
tamagotchi - Aggressive Retsuko (ONA) 2nd Season

Dawno nie oglądało mi się czegoś ...

źródło: comment_afdUGtL39hZ35L8tZPJILNywF9wNI6nh.jpg

Pobierz
  • 1