Wpis z mikrobloga

@RichKidOfSnapchat: nie widzę problemu, bo tyle robię w rok, ale lubię też to wydawać, i nie uśmiecha mi się, żeby moje bieżące wydatki zamienić na wydatek 9k na miesiąc na mieszkanie, w którym spędzam czas wieczorem na kanapie lub przed kompem
  • Odpowiedz
@RichKidOfSnapchat: Nie liczę na zysk w ogóle. Mam tylko nadzieje, że po 25 latach z najmu spłacę kredyt na mieszkanie i dopiero po 25 latach będę na nim zarabiać. Ba nawet mógłbym do tego dopłacać 5%.
  • Odpowiedz
Masz 30 znajomych i z kazdym chcesz spedzic weekend


@Ich_mag_Kaesekuchen: ale dlaczego weekend? Tydzień ma 7 dni, więc mając 30 znajomych możesz z każdym się zobaczyć co 1-2 tyg. Częściej i tak nie ma sensu raczej.

przemyśl raz jeszcze czy na pewno potrzebujesz wydawac pieniadze


Jak chce poznać wartościowych ludzi to muszę wydawać pieniądze :). Myślisz, że jeżdżąc jakimś starym autem możesz nawiązać relacje z ludźmi, którzy jeżdzą Porsche? To tak
  • Odpowiedz
@ddzwon: płaciłem 5.5k za mieszkanie o wartości 1.2mln. Mój znajomy płaci 12k za mieszkanie o wartości 3 mln.

Nawet jakbyś miał taką zdolność to dlaczego uważasz, że dobrze na tym wyjdziesz? To jest tylko 5% rocznie. Po mojej dwuletniej umowie możesz szukać nowego lokatora przez pół roku i co wtedy zrobisz? Jak stopy procentowe pójdą w górę to będziesz dopłacał przez lata.

Rozumiem ludzi, którzy lewarują inwestycje w specyficzne mieszkania, np.
  • Odpowiedz