Wpis z mikrobloga

@Don_Lukasio: XD wiesz co, opinia publiczna nie lubi nierobów. Pracowników z Polski uważa się za bardzo pracowitych ludzi z dobra etyka pracy, wielu Brytyjczykom nie mieści się w głowie ze tak się da. Ja pracowałam z przeróżnymi narodowościami, teraz pracuje w biurze pełnym Żydów i mój szef tez nim jest. No i jakoś nikt nie ma obiekcji do mnie czy do Polaków. A niby Żydzi są tacy antypolscy xDD

Poza tym
  • 1
@PaulStanley Ja mam wielu znajomych którzy wykonują gówno roboty i nie wyobrażam sobie ich stracić. Prędzej wyjadę z UK. Do tego jak pogorszy się koniunktura to będą kolejne zwolnienia. W tamtym roku, zwolniono ode mnie 18 osób z biura.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PaulStanley: imigracja na punkty ok, ale UK nie stoi wyłącznie wysokimi technologiami i zaawansowanym przemysłem. Jest jeszcze rolnictwo, budowlanka, linie produkcyjne, służba zdrowia, opieka społeczna itd
@PaulStanley oprocz zasilkowcow urabia tez duza czesc tych uczciwie wykonujacych gorzej platne zajecia. Nie sadze, zeby Brytolom chcialo sie wstawac na 5-6 rano do pracy i znam przypadki osobisciegdy Brytol porzucal prace, bo za wczesnie. Inna sprawa to to, ze pozbywajac sie imigrantow z UE beda zmuszeni przyjac wiecej przyjezdnych z krajow, gdzie etyka pracy nie jest taka jak np w Polsce i gdzie funkcjonuje inny model rodziny: glowa rodziny pracuje, a
@boolion: masz racje, dla mnie niepojęte jest np po prostu stwierdzić ze od dziś kurde nie chce mi się do tej pracy i już nigdy tam nie pójść. A znam takie przypadki. O robocie na #!$%@?, #!$%@? się i wymyślaniu płaczliwych historyjek i wyimaginowanego uniwersum problemów żeby wziąć zwolnienie nie wspomnę.

Nie sadze żeby oni się kogokolwiek pozbywali jeśli chodzi o UE, prawo nie działa wstecz. A jeśli zrobią jakiś system
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie sadze żeby oni się kogokolwiek pozbywali jeśli chodzi o UE, prawo nie działa wstecz.


Nie będą musieli się specjalnie pozbywać. Po trendzie w bilansie migracji EU w ciągu ostatnich 3 lat nie zdziwię się, jak będzie wkrótce ujemna.
Spora część już tu przebywających wyjedzie (co już się dzieje), a dla nowych imigrantów wyjazd do innego kraju EU będzie łatwiejszy.
@PaulStanley: