Wpis z mikrobloga

Hej w piątek rano zamówiłem paczkę z #mediaexpert z dopłatą dostarczenia w sobotę.Jest prawie 16sta a paczka lokalizuje się na śledzeniu 60km odemnie w punkcie.Jest sens czekać na gnojka w tej sytuacji skoro nawet się nie kontaktował?Czy jeśli przyjedzie w poniedziałek płacić muszę całą kwotę czy odliczyć zaraz za doręczenie?Wpielili mnie do granic drugi raz z rzędu #dpd daje dooopy poprzednio moją paczkę zagubili ostatni raz z tą firmą echhhh #zalesie #pytanie
#kurier
  • 5
@laondas: @WarmWeather: jakie mam w tej sytuacji pole manewru?Jutro jest niedziela handlowa i mogę po prostu jechać sobie na zakupy, a w sytuacji zwrotu sklep nalicza ponad 20zł.Jestem pewien, że znowu ten kretyn zlał sprawę,jak mogę gnojka ukarać prócz reklamacji i skargi oczywiście?
@Stonatlg: @laondas: była sobota, gdzie wszyscy kurierzy mieli się stawić i rozwozić także zwykłe paczki. Bardziej daję na to, że kurier poleciał w kulki, niż ta przesyłka nie została wyłapana. Przynajmniej u nas jak się ktoś zagapi to zatrzymuje taśmę, ewentualnie idzie na rejon, gdzie ta przesyłka pojechała i ją znajduje. Dobijamy odpowiedni status, że to sobota. Głównie chodzi o to, że przesyłka została właśnie wyłapana i trafiła do kraty