Wpis z mikrobloga

#sovietcity #sovietrepublic
Workers & Resources: Soviet Republic - brakuje mi pracowników.
Co robię nie tak?

Postawiłem na odludzi elektrownię, tartak z magazynem i przystanek.
W "centrum" postawiłem osiedle bloków i przystanek.
Na przystanku na osiedlu stoi mnóstwo pasażerów, podjeżdża autobus zabiera 0, jedzie w docelowe miejsce czyli na przystanek przy elektrowni, wysiada 0, i tak w kółko. Są pracownicy na przystanku ale nie wsiadają do autobusu. Nie chcę iść na łatwiznę, czyli stawiać domów przy elektrowni :P. + na razie rozgryzam grę.

wybaczycie za tag #citiesskylines ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 12
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@damiano_polishiano: sprawdz czy zaklady przemyslowe sa w zasiegu przystanku (ikonka z ludzikiem w oknie podgladu budynku). Maksymalny zasieg to okolo 250m. Rozroznij jeszcze zwyklych obywateli od robotnikow. Tylko ci drudzy moga pracowac (aby ich wyszkolic musisz miec szkoly).
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@damiano_polishiano: Pisz smialo. Tak jeszcze nad tym mysle. Wez sprowadz do blokow pracownikow za walute i zobacz czy to cos zmieni. Ponadto pamietaj o tym, ze potrzeba przedszkoli aby ludzie mogli pracowac, a nie spedzali dni na dogladaniu bombelkow.
@IchVersteheNicht: Dobra, tym razem jeżdżą. Może wtedy miałem za mało pracowników, a jeszcze nie miałem budynków edukacyjnych, więc może siedzieli w domach.
Kupiłem fiata 125p, ma właściciela, ale ciągle stoi na parkingu. Oni jeżdżą z automatu sami gdzieś, czy trzeba im wskazać albo czegoś brakuje?