Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem jak w 2020 można mieć problem z budową własnego domu.

Pracuję w biedrze na kasie. Zarabiam 2500 na rękę. Jestem w stanie z tego odłożyć 2000 miesięcznie. #!$%@? że większość mojej diety stanowią suche bułki i czoko szoki.

Kisnę jak słyszę że ktoś mówi mi że chce wybudować malutki domek gdzie ma 2 pokoje + kuchnia i łazienka. Przecież to niczym nie różni się od gnicia w kawalerce w bloku. Więźniowie Auschwitz mieli bardziej przestronne baraki.

Koszt tego co na zdjęciu to 2137pln. Działka po dziadku ( w dzisiejszych czasach o utracone mienie żydowskie całkiem łatwo). Materiały budowlane od teścia co prowadzi hurtownie budowlaną. A do pracy zatrudniłem uchodźców z Ghany.

Jeszcze rok i będę mógł spokojnie w wieku 19lat przejść na zasłużony odpoczynek.

#budownictwo #budowadomu #bekazpodludzi
Pobierz Bazooka - Nie rozumiem jak w 2020 można mieć problem z budową własnego domu. 

Prac...
źródło: comment_SiucdaOJRITDcWIVc4EsnKoH0W3jMoOp.jpg
  • 2
@Bazooka: ja obrałem inną strategię, zakupiłem VW transportera 4 generacji i pod osłoną nocy podjezdzam na otwarte budowy i zbieram resztki styropianu, drutu zbrojeniowego, cegieł, zaprawy. I chowam w swojej stodole. Mam już odłożony materiał na ponad 2/3 domku 100m2. Oczywiście jest to męczące dla organizmu, ale myślę że kilkanaście nieprzespanych nocek jest tego warte