Wpis z mikrobloga

25 lat wyzywania grubasów i dochodzenia dlaczego nie mogą po prostu schudnąć, aż tu proszę bardzo...
Dostałam olanzapinę od psychiatry i przytyłam jakieś 12kg w 2 miesiące. BMI na górnej granicy normy, co nie zmienia faktu, że wyglądam jak wieloryb. Natomiast zamiast płakania i #!$%@? o tym jaka jestem gruba wdrożyłam plan naprawczy pt. cardio 6xtydzień, ćwiczenia siłowe 3xtydzień i dieta(MŻ). No i oczywiście odstawiłam to gówno(chociaż chwała mu, bo spałam po nim zajebiście)(sory psychiatro).

Wołam #mirkokoksy w celu przeczytania może jakichś mądrych rzeczy o redukcji oraz wołam #psychiatria i #depresja ku przestrodze.
No i jeszcze #psychonudles jeśli w ogóle ktokolwiek obserwuje ten tag.
  • 64
@send_nudles: po olanzapinie przytyłem w rok 25kg mimo że pracowałem fizycznie, dużo sie ruszałem i jadłem tyle samo co zawsze, po odstawieniu schudłem 15kg też w rok i brakuje jeszcze 10, teraz zupełnie inaczej patrze na osoby z nadwagą, nie zawsze wynika to z lenistwa czy złego stylu życia, jest wiele chorób przy których ciężko utrzymać normalną wagę
@send_nudles: > Dostałam olanzapinę od psychiatry i przytyłam jakieś 12kg w 2 miesiące

No i oczywiście odstawiłam to gówno(chociaż chwała mu, bo spałam po nim zajebiście)(sory psychiatro)

to brzmi jakby jedynym powodem twojego przytycia była olanzapina przepisana przez psychiatrę. Sama tak składasz zdania, a potem zdziwienie, że ktoś się do tego odniósł w komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
niektore leki zmniejszaja w jakis sposob zapotrzebowanie kaloryczne organizmu nawet do 700kcal/dzien


@ggol: ja piehdole XD skąd ty masz takie wspaniałe informacje? weź może nie pisz bo jeszcze ktoś uwierzy w takie bzdury
@niemampomyslunannick: przytyła bo brała leki, które #!$%@?ły jej metabolizm i wcale tego nie neguje i chce coś z tym zrobić, o #!$%@? sie #!$%@?? Przecież się z tym nie kryje. To platforma mikroblogowa, gdzie możesz zapisać swój wysryw dla siebie, poczuć się lepiej a nie walić konia ku uciesze gawiedzi. Dajcie sobie ręke na zgode bo nie obchodzi mie kto zaczął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Starystarej: ale Kolego mi jedynie chodzi o to, że na wstępie piszę, że 25 lat wyśmiewała grubasów, pewnie też wyśmiewała to, że większość z nich obwinia wszystko dookoła tylko nie siebie za ten stan rzeczy (moja interpretacja). A sama w tym wpisie napisała, że wszystko przez leki, więc chciałem ją wyprowadzić z błędu. To ona zaczeła pierwsza wyzywać, stąd moja reakcja. Mi to tam lotto - kolejna klasyczna dyskusja w internecie
@niemampomyslunannick skoro to Twoja interpretacja to idź sobie ją zapisać na kartce, zroluj dokładnie i wsadź sobie w dupę. Nigdy nie krytykowałam ludzi, którzy przytyli przez chorobę/leki, tylko tych którzy nic z tym nie zrobili(są grubi nadal). To dwie różne kwestie, jak widzisz nie reprezentuję tej drugiej.
@send_nudles: fakt, może mnie troszkę poniosło w tym wpisie, ale strasznie mnie denerwuję fakt, że ludzie tak łatwo wyzywają/wyśmiewają innych ludzi. Nie powiem dałem się sprowokować, ale sama musisz potwierdzić, że Twoje komentarze też nie były wysokich lotów. Oczywiście życzę Ci jak najlepiej, nie tylko z osiągnięciem odpowiedniej wagi, ale też z nastawieniem do innych ludzi. Także, no przepraszam.