Wpis z mikrobloga

Moje zainteresowania to Netflix, spanie i jedzenie. Zainteresuj mnie swoją osobą. Nie piszę pierwsza.

Sranie też? Dla twojej wiadomości: każdy #!$%@? śpi i każdy #!$%@? je, może poza dziećmi w Afryce i synem tego jełopa z tvnu. Jak można być tak nudną #!$%@?ą, żeby jawnie przyznawać się do bycia nudną #!$%@?ą i jeszcze liczyć na jakiekolwiek zainteresowanie ze strony płci przeciwnej? Ja rozumiem, że ktoś może faktycznie nie mieć ambitniejszych zainteresowań, ale można to zgrabnie ukryć jakimś ciekawym, zabawnym opisem, #!$%@?, żeby nie doklejać sobie na czoło już z marszu określenia "nudna #!$%@?". Jaki tok myślenia zachodzi w twojej głowie, kiedy uznajesz, że przedstawienie się przy pomocy potrzeb fizjologicznych będzie zachęcające do rozmowy? HMMM, WSPOMNĘ, ŻE JEM JEDZENIE, MOŻE MÓJ KSIĄŻĘ Z BAJKI TEŻ JE JEDZENIE I ZWRÓCI NA MNIE UWAGĘ, BO BĘDZIEMY POŁĄCZENI DUSZAMI, HEHEHE.

I o #!$%@? chodzi z tym niepisaniem jako pierwsza? MOJA BOGATA OSOBOWOŚĆ I NIETUZINKOWY CHARAKTER NIE POZWALAJĄ MI NA ROZPOCZĘCIE ROZMOWY. POZA TYM, FACET TO MA BYĆ FACET, A NIE #!$%@? W RURKACH I TO ON MUSI ZACZĄĆ ROZMOWĘ.
Ale jak to nikt nie traktuje mnie poważnie?
#pasta