Wpis z mikrobloga

Ahh piękna to była masa nie zapomnę jej nigdy no ale lato tuż tuż trzeba redukować xd także od poniedziałku start redu na początek plan na jakieś 3800 kcal, 3g białka na kg masy ciała więcej będzie ponad 300 xd i zobaczymy jak to będzie szło. Trening bez zmian 3x w tygodniu no i minimum 10k kroków. Na ten moment z wyników jestem w miarę zadowolony wiadomka mogło by być lepiej no ale gorzej też xd

Wyciskanie 130
Siad 165
Martwy 205

Załączam fotkę jak ta waga się zmieniała widać koniec redu kiedy to pojechałem na 2 tygodnie na wakacje no i święta xd

Myślę, że w czerwcu powinienem zakończyć redukcję ale to zobaczę czy będę zadowolony z efektów. Czemu tyle czasu? Bo jestem zwykły Mirek czasem wpadnie jakiś cheat day siłka to nie jest moje życie raczej fajny dodatek ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mikrokoksy #silownia #dieta no i trochę #przestanbycgrubasem
mako37 - Ahh piękna to była masa nie zapomnę jej nigdy no ale lato tuż tuż trzeba red...

źródło: comment_NCLLoRZWGTIudGNFT501BSHkx3aOO1tk.jpg

Pobierz
  • 4
@mako37: dawaj Miras fotę i porównamy w czerwcu jaką formę zrobiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A ja będę zaczynał dopiero masę ( ) na odwrót wszytko... ale tak to jest jak człowiek się prowadził i został ulaną #!$%@?ą ( ) Szkoda, że nikt mnie nie raził prądem tak jak Pan Jezus nakazał...
@mako37: nie chcesz zmotywować innych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Albo, boisz się, że redu #!$%@? wyjdzie i wszyscy będziemy się śmiać ( )
Ale daj chociaż zdjęcia przed/po w czerwcu, będziemy podziwiać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)