Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawlakwypok: w Runmageddon to nie wiem.

Ale pomagam przy organizowaniu zawodów polegających na bieganiu po lesie z mapą.
I jak pierwszy raz byłem to zastanawiałem się po cholerę karetka.
Teraz już się nie zastanawiam.
@pawlakwypok: Biegłem na Runmageddonie 12km. Ryzyko złamań, zwichnięcia bardzo duże. Na intro czy rekrucie zazwyczaj są bezpieczniejsze przeszkody. Warto wcześnie sie zapisywać na poranne godziny żeby przeszkody nie były zabłocone przez wszystkich
@pawlakwypok Wolontariusze są na punktach z przeszkodami, jeśli trzeba będzie to wezwą pomoc, na starcie/mecie są namioty medyczne, organizatorzy, punkty z jedzeniem. Dla mnie bomba, co do wypadków to owszem, zdarzają się, coś źle nadepnie czy będzie szaleć przy skoku na linie(Indiana Jones) czy innych przeszkodach. Jak będziesz myślał nad tym co robisz powinno być wporzadku. Biegałem 3km, 6km, 12km i 24km, polecam :)
@Rulon13: Dokładnie, trzeba z rozsądkiem i będzie ok - mam za sobą ok 12 RMG i stawiają duży nacisk na bezpieczeństwo. Niestety z roku na rok obserwuję coraz więcej "januszy", którzy patrzą byle szybciej pokonać przeszkodę, nie pomagają, drą się i wywierają presję na przeszkodach gdzie są zatory np. zjeżdżalnie, przejścia po linie itp. Póki co wolontariusze skutecznie pacyfikują towarzystwo :)
@pawlakwypok: tak jak wszyscy napisali - z głową i będzie dobrze, biegając po równym też można skręcić kostkę :) w pakiecie jest koszulka i izotonik, a na mecie medal i komin (chusta?), do tego jeszcze "bonusy" od sponsorów, ape nic ciekawrgo :)
@cns: Melvit to widzę te swoje cudowne owsianki wpierdziela na każdy większy bieg widzę :D. Też mam tego pełno a jakoś do zjedzenia zmusić się nie mogę ;D
@pawlakwypok: RMG robię od paru lat. Najgorszą kontuzję jaką widziałem na własne oczy czyli srogie złamanie w nodze to było na płaskiej powierzchni więc pechowcowi mogło zdarzyć się wszędzie.
Przed biegiem prowadzona jest rozgrzewka więc powinno być spoko.

Odnośnie gratisów: do pakietu to co wyżej. Na mecie dostaniesz jeszcze piwo lub piwo bezalkoholowe, można wziąć ze stoiska Melvitu jakieś ich produkty no i rozdają dobrze Red Bulle.

Czy warto pobiec? Zdecydowanie.