Wpis z mikrobloga

28309.25 - 12 - 4 - 2 = 28291,25 km

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #glupiewykopowezabawy

Ok. Nienawidzę was. Serio. Nienawidzę. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale najpierw zaczniemy od tego:

LINK.

1. Czemu tam jest tak dziwnie posumowane?

Pierwsze i drugie.

Coś mi się z endomondo #!$%@?ło i mi się wyłączyło. Ponadto GPS tracił co chwilę sygnał i się wszystko psuło. : / Bieganie w lesie to zły pomysł. Tak, ale w szczerym polu nieraz nie było lepiej.

2. Podziękowania.

Chciałbym serdecznie podziękować 26 osobom, które mnie tak załatwiły.


Chciałbym także podziękować dwóm osobom, które mnie poratowały, a mianowicie:

młodej dziewczynie ze stadniny koni, która mnie poczęstowała butelką gazowanej, zimnej wody - chociaż prosiłem tylko o uzupełnienie mojego zapasu wody. Dziękuję!


Oraz mojemu znajomemu, który jeździł traktorem po polach i użyczył mi kilka łyków swej wody. Dzięki, Adam!

3. Co widziałem:

- Jeden #smiesznypiesek na poczatku oraz drugi #smiesznypiesek na końcu mej wyprawy. Na szczęście nie było #starszegosmiesznegopieska, więc spokojnie mogłem #!$%@?ć w drugą stronę. Foci nie ma, bo za długo mój kochany #android się ładuje. :/

- Jednego #jelenia


- Jedną #sarenka - ładnie sobie skakała przez pola.

- Jeden #duzyptak - nie jestem ornitologiem, ale wyglądał mi na jastrzębia. ( ͡° ͜ʖ ͡°) (albo i orełka. Nie wiem. )

4. Gdzie biegałem:

Lasy, pola - na ogół lasy, wiadomo, cień i chłód. No i oczywiście owoce leśne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


5. tl;dr


6. Spamlista:

@Mizantrop, @borntobetroll, @puma787, @millo216, @tajek, @chybaja, @miroku, @MistrzuYoda, @fisti, @Cineczeq, @CzarnyOwiec, @lehooleh, @Takumi, @mozaika, @krzysztof-zaczek, @pokey, @Fyuio, @merqn, @Savrith, @YagAA,
  • 20
Witamy!

Uwaga dotycząca dodawania wpisów.

Wynik zamieszczaj w pierwszej lini wpisu. Ułatwisz odejmowanie innym biegaczom oraz skryptowi.

Schemat odejmowania: [Wynik z poprzedniego wpisu] - [Twój przebyty dystans] - [Twój przebyty dystans 2] - [Twój przebyty dystans 3] = [Wynik odejmowania]

np. 15375,59 km - 4 km - 6 km - 21,07 km= 15344,52 km

następnie opcjonalnie zdjęcia, opis itp.

na końcu tagi.

Więcej statystyk na http://sztafeta.w0lny.pl
@GrabkaMan: Ale żeś sobie kuhwa porę wybrał, o 11 to przecież słońce tak #!$%@?, że nawet żaden #smiesznypiesek dupy z cienia nie wychyli.

Tak czy siak, mocno :D

Mam nadzieję, że jak już się trochę wytrenujesz, to podejmiesz się znowu i w końcu przebiegniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)