Wpis z mikrobloga

@KFD_pl: A nie możecie zwiększyć ceny do tych 40 zł? Wszyscy to docenią. Czy to jakaś strata dla was wtedy jak ludzie będą kupować tylko 1 opakowanie ze smartem?
@Loloman: Nie, to nie jest żaden problem. Po prostu nikt tego nie analizował wcześniej pod tym kątem bo nikt nie zgłaszał tego problemu. Właśnie o tym napisałem wyżej.

@nyanian: Wyślij CV na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KFD_pl: To o co jest cała afera? Bo nie zrozumiałem? W sensie jeśli wam to zgłaszano a trzymacie trochę głupią cenę 39,98 to faktycznie... no głupio, w szczególności jak nie tracicie nic dając 40 zł + smart. Sam olewam ostatnio zakupy gdy nie ma takiego smarta, bo nie chce mi się łączyć zakupów i szukać kto co ma w wielu przypadkach i wolę kupić to co potrzebuje, a jak przyjdzie potrzeba
@Loloman: Sprawę przekazalem już wcześniej, do osoby, która zajmuje się tym tematem. Sam to mogę jedynie zmienić cenę na stronie sklepu internetowego, i tak parę razy na prośbę Mireczków robiłem.

@nyanian: Dziękuję za sugestię.
@KFD_pl: Spoko, dzięki za odpowiedź.
Jedyna rada ode mnie - jak ktoś was o coś oskarża to chyba najgłupsze i najgorsze co można zrobić to odpowiedzieć atakem i to obrażając kogokolwiek. Nawet mają rację po swojej stronie, przegrywacie dyskusję z automatu. A patrząc co napisaliście... no nie dziwię się że wiekszość was szybko znienawidziła. Żeby obrażać trzeba wiedzieć kiedy i jak, tak by zyskać poklask :). Lepiej to wychodzi mając DOBRĄ
@Loloman: Pełna zgoda, nie zawsze da się jednak zachować kulturę, jeśli trafiasz z miejsca na chlew, w którym ktoś niesłusznie zaczyna Cię obrzucać, wiadomo czym a później krzyk że ktoś śmiał śmieć użyć tych samych słów.
Sporo osób to dostrzegło, a jeszcze więcej nie. No trudno. Każdy popełnia błędy i każdy się na nich uczy.
Dzięki za normalne komentarze i sugestie. To bardzo przydatne.

Spokojnej nocy.

@wisyrr: Zdecydowanie zapomniałem.
@KFD_pl: Nie ma sprawy, zawsze z chęcią udzielam rad lub obrażam kogoś jak zasługuje zależnie od humoru :) zwykle przeciwnie do tłumu bo jest wtedy ciekawiej.
Dodam tylko że cała zabawa to wejść ubranym na biało do takiego chlewu i wyjść z chlewy dalej będąc ubranym na biało :), choć psychicznie nie jest łątwo i sam wiem o tym bardzo dobrze, z drugiej strony to często wkurza dyskutantów jeszcze bardziej więc
@mango2018: Gdybyśmy dali niższą cenę miesiąc czy dwa wcześniej, to narracja byłaby ta sama.
Zerknij z ciekawości na całą historię tej aukcji - https://allegronauta.pl/oferta/6749963297

Zwróć uwagę na 2 okresy - zwłaszcza na ten z obrazka na dole (z tym że rozciąga się aż na kilka miesięcy i byliśmy o to pytanie w sierpniu na wykopie) oraz ten gdzie cena była na poziomie około 35 zł.

Ten z obrazka pokazuje okres kiedy
Pobierz KFD_pl - @mango2018: Gdybyśmy dali niższą cenę miesiąc czy dwa wcześniej, to narracja...
źródło: comment_A1Uftt4nMEtZ9ymCrifSnEjYeZ609Oy8.jpg