Wpis z mikrobloga

@vaio: Miałem TEFALA UC 600. Dobrze się sprawował. Zwróć uwagę czy tylne zawiasy są sztywne, czy luźne, w takim sensie żebyś mógł podnieść całą górną część, a nie tylko podnieść o określony kąt, tak jak np. w tosterach. Druga sprawa to odczepiany gril, bo znacznie łatwiej się to czyści.
@vaio: W sumie ten twój to chyba nowszy model jakiś, a mieści się w przedziale cenowym który sobie na ten zakup przeznaczyłem. Polecasz, odradzasz? Coś Cię #!$%@? przy nim czy wszystko tip top? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dawid110d: Hmm... jak dużo grillujesz to polecam. #!$%@? mnie tylko jedna rzecz w tym. Że te tacki grzewcze które de facto są wyciągalne strasznie chu.... się myje. O ile jedna powiedzmy że jakoś ujdzie o tyle druga ma wypustki które odstają na tyle że szarpie każdą gąbkę którą to szoruje.
Wiadomo jak się smaży to dużo tego zostaje na tacy a zmywarka tego nie zmyje dlatego zostaje tylko ręcznie to szorować.
@vaio: Raczej nie dużo grilluję. Głównie do kurczaka/ryb bym tego używał. Dodatkowo ostatnio jeszcze szukałem jakiegoś dobrego tostera, a z tego co czytałem to w tym całkiem spoko wychodzą kanapki, itp.