•  

#rozdajo #mirkolos #programowanie #php

Krótki update co się dzieje z #mirkolos https://mirkolos.pw - obecna wersja: 1.24.69.

Po upgradzie serwera, na którym sobie stoi ten skrypcik do debiana 9 i po aktualizacji php i mysql do najnowszej wersji musiałem wprowadzić parę zmian związanych z kompatybilnością kodu.

Następnie, skrypt był notorycznie banowany przez system ochrony anty-spamowej wykopu (Grey Wizard). Więc pomimo braku nowego kontentu, cały czas trzeba było grzebać w kodzie.

Obecnie skrypcik jest w pełni sprawny i działa tak jak trzeba.
    Dodatkowo pojawiły się niewielkie statystyki, które raz na jakiś czas będą się aktualizowały:

https://mirkolos.pw/stats/

Jeśli macie ochotę zobaczyć jakieś szczegółowe staty, to dajcie znać w komentarzach.
    Pozdro mireczki i miłego korzystania! :)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (31)

Ateista na Amen z kontr propozycją na propagandę katolską w miastach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widzieliście plakaty z napisem "Dlaczego nie przyjmujemy księdza po kolędzie? mamo i tato", albo "Dlaczego nie idziemy w niedzielę do kościoła? mamo i tato"?
      Wysłałem zapytanie do rzecznika fundacji 'Nasze Dzieci - Edukacja, Zdrowie, Wiara' czy to jest fejk, czy prawda, bo na ich stronie internetowej przyznają się tylko do billboardów z napisami "Kochajcie się mamo i tato" + kilka billboardów pro-life.
      Gdyby jednak okazało się, że teksty o księdzu po kolędzie i chodzeniu na mszę to autentyczne billboardy wywieszone w wielu polskich miastach, to czy wzięlibyście udział w zrzutce na nasze własne plakaty?
      Przykłady:
      - Dlaczego ksiądz mnie tam dotyka? mamo i tato
      - Dlaczego księdza przenoszą z parafii do parafii? mamo i tato
      - Dlaczego ksiądz nie płaci podatków? mamo i tato
      Jakieś pomysły ?

#propaganda #bekazprawakow #bekazkatoli #bekazpisu #neuropa #strajkkobiet #prolife = #szury
      pokaż całość

odpowiedzi (61)

Mam głupi problem który nie wiem jak rozwiązać
      Pomimo całej pandemii część ludzi pracuje w firmie, a nie zdalnie.
      Jeden gość przyjezdza na rowerze, w takim kolorowym obcisłym stroju. Dba o zdrowie, super.

Ale śmierdzi niemiłosiernie xD

Pracuje w biurze, na openspace gdzie ten zapach się roznosi. Pisałam żartobliwe maile, że można korzystać z pryszniców ale to nic nie daje. Prezes mnie ostatnio ochrzanił, żebym coś z tym zrobiła.
      Może to głupie, ale wstyd mi brać faceta koło 40 na dywanik i mówić, że śmierdzi xD

Czy taką osobę można właściwie legalnie zwolnić albo uciąć wypłatę? Bo kilka razy dawałam do zrozumienia, żeby zwrócił na to uwagę ale jak grochem o ścianę (╯︵╰,)

#pracbaza #praca #problemypierwszegoswiata #kiciochpyta #rower
      pokaż całość

odpowiedzi (108)