Wpis z mikrobloga

Część postanowiłem napisać poradnik na temat aktywności fizycznych jest on bardziej dla tych leniwych po 20 rokiem życia którzy uwielbiają nature,kwiatki i tym podobne są skinny fat w tym poradniku nie używamy żadnych odżywek i innych bo to jest homofobiczne i nienaturalnie
Ok co nam potrzeba co będziemy robić
1 Masa - najpierw dorosnij sama przyjdze z wiekiem metabolizm słabnie i naturalne zaczynamy tyc -widzicie? sama natura jak z lasu
2 robimy mięśnie do tego potrzebna jest odpowiednia nam dieta ale my nie wciągamy żadnych proszków do pieczenia i nie jemy steków
ta dieta jest prosta mianowicie jemy produkty z dużą ilością białka + jogurty + owoce +węglowodany są bardzo ważne jak białko bez tego nie ma energii a wynik ćwiczeń może być odwrotny do zamierzonego
jeść należy to zależy od ilości mała porcja 2 godz przed treningiem duża ok 3 lub4 godzi
3 ćwiczenia - klata może być pół pompki jeśli skiny FAT no i potem - ramiona - bicepsy - brzuch
lub najpierw nogi potem brzuch
Uwaga nie używamy żadnych proszków,sterydów ponieważ to sprawia że mieście rosną szybciej ale zapotrzebowanie na dietę w tym pieniądze nie chcemy też wylądować w szpitalu pobici na ulicy
duża masa, mięśnie przyciąga drapieżniki- seby
4 potrzebna jest regularność ćwiczymy raz na 4dni lub 3 najlepiej wtedy kiedy przestaja mięśnie boleć nie forsujemy za bardzo procesu naturalnej regeneracji ćwiczyć można np w wieczorem przez snem na zamierzona sylwetkę możemy poczekać 2 lub 3 lata + więcej jesteśmy naturalni a nie napakowani

To jest mój poradnik dla jak napisałem żadnych odrzywek i innych tylko dieta i ćwiczenia

#mikrokoksy #jedzenie #dieta #cwiczzwykopem
trinty - Część postanowiłem napisać poradnik na temat aktywności fizycznych jest on b...

źródło: comment_1580836419BuQVtRbIANHff4888LdmnD.gif

Pobierz
  • 5
@trinty: chyba jak nie masz mózgu, walisz trenbolon i masz ogólne problemy z agresją. SAA, w szczególności testosteron sprawia, że jesteś bardziej pewny siebie i jak sam nie prowokujesz, to raczej działa w drugą stronę