Wpis z mikrobloga

@Wierzbek: ~8 tys zł od grudnia 2017 do lutego 2020 (2 lata i 2 miesiące).
Jeden z tańszych ortodontów w Poznaniu (ale kolejki na około 2 miesiące, plus 2 miesiące gdzie w ogóle nie zapisywano nowych klientów ponieważ tyle miał pracy z obecnymi), ale polecany i działa przynajmniej 5 lat jako ortodonta - kilka lat wahałem się zanim podjąłem decyzję, u mnie były konieczne jeszcze dwa implanty - tutaj uważam że
@michoopro: Jezu ile tekstu :D nie jestem w stanie odpisać na całość ( ͡º ͜ʖ͡º) jeżeli dałeś 8k za aparat i jeszcze do tego ten lepszy to spoko cena :) jak będę szedł to zapytam o ten o którym pisałeś. Moja dziewczyna bardzo narzekała na ten klasyczny, bo bolało ją przy każdej korekcji druta i gumek :/ ja mam zdrowe zęby ewentualnie 8 do wyrwania, bo
@Wierzbek: sam aparat 28 tys. mowa o aparacie lingwalnym zamki od wewnetrzej strony calkiem nie widoczny mimo ze nosze go juz 6 miesiecy to malo kto wie ze mam aparat
Dodatkowo operacja przesuniecia szczeki 30 tys bedzie mnie kosztowac
Leczenie zebow w moim przypadku ubytkow itd 3500zl
a tak to tylko 200 zl co 8 tygodni za wizyty kontrolne
Zeby nie bylo go widac bo na tym mi najbardziej zalezalo moglem miec ten zwykly, lingwalny zaklada tylko kilka gabinetow w polsce i jest to chyba najwyzsza pulka jesli chodzi o aparaty, niewidoczny kazdy zamek pod dany zab no i robiony ze zlota
Dodam ze w kilku gabinetach bylo by taniej bo 8 tys za luk tylko ze trzeba dlugo czekac po 3 miesiecy na pierwsza wizyte a mi troche zalezalo na czasie wiem i dlatego wybralem w sumie prawie 2 razy drozsza opcje ale wszystko bylo w expres tempie ale i tak trzeba bylo czekac 6 tygodni zanim mi zrobili ten aparat to tylko go robia w jednym miejscu w nieczech wiem ze to