Wpis z mikrobloga

@Acri: baaaaardzo grubo się mylisz. Stosuję ten szampon i piguły od kilku miesięcy i wiesz co? Włosy na zakolach zaczęły odrastać, nie mówiąc już o tym, że zrobiły się grubsze, mocniejsze i zdrowo wyglądające. Układają się też dużo lepiej
co polecasz do układania zimą i latem i przy silnym wietrze by się nie #!$%@?ły i nie były jak skorupa xdd


@Magiczny_Michal: Suavecito Clay, Arcadian Clay

Ale taki mur beton to ciężko osiągnąć bez sklejania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja na zimę używam czegoś bardziej woskowego jak Reuzel Green (do fryzur czesanych), Suavecito Clay (do luźniejszych w macie) a w lecie jakieś pomady na bazie wody typu
@venividi używam goldwell i jest spoko ale szybko opadają mi włosy i żeby wytrzymały to trzeba lakierem dać(i też się rozwalają) a same się popsują po minucie na dworze. Nie wiem czemu ale jak mi w salonie układa tym samym to jest gites a jak ja robię to jest #!$%@? totalna xd no ale ja nie układam grzebieniem bo nie lubię ulizu i robię to szczotką i dłońmi
@Magiczny_Michal: Spróbuj prestyler. Reuzel Gel - mocniejszy Reuzel tonic - słabszy

potem suszarka i suszysz, a dopiero wtedy nakładasz co tam chcesz. To co Ci @ChrystusChytrys polecił to taki mat, którego prawie wgl nie czuć na włosach. Podobny jest arcadian. Suavecito clay to taki tłustszy mat. Żaden z w.w. nie skleja tak włosów jak Goldwell.

Nie dowalaj lakieru i tony produktu, tylko trochę nałóż (jedną pompkę, może mniej) i staraj się
@venividi goldwell nie skleja mi właśnie włosów xd mam reuzel tonic ale nie nakładam go bo taki sam efekt, włosy i tak nie wstrzymują xd i się z goldwellem żre wg mnie trochę. No i nakładam na mokre i dopiero wtedy susze bo na suchych mi się tak dobrze pasta nie rozprowadza. W salonie też na mokre dawała i było git
@venividi no fryzjerka ma wg mnie lepsza szczotkę xd z takim włoskiem gęstym i z profilem ze mi włosy zakręcają na końcach a ja mam taką że są takie pojedyncze plastikowe włoski xd i może to władnie przez tą szczotę taką kosę robi mi na głowie xd