Wpis z mikrobloga

@goferek: ja sam zmieniam sobie np. jakieś padnięte czujniki, czy moduły

Ale włażenie pod auto, zlewanie oleju (z którym później też trzeba coś zrobić) - to nie jest warte mojej roboczogodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@Atreyu: mi zupełnie nie chodzi o pieniądze ale o zrobienie czegoś samemu - wiem że mogę zapłacić mechanikowi 50zl i gitarka ale jestem typem złotej rączki i lubię takie robótki ręczne.
  • Odpowiedz
@Atreyu: strasznie niewspołmiernie wazysz swoj czas
Szkoda czasu na wymiane oleju ale nie szkoda na zawiezienie auta do mechanika o ile ma czas, czekanie nie wiadomo ile az zrobi, odebranie auta i powrot do domu.
Kola w aucie sam zmieniasz czy jedziesz do mechanika bo to groszowe sprawy i nie warto sobie brudzic rąk?
  • Odpowiedz
  • 42
@dildo-vaggins pełna zgoda, popieram w 100%, cholera wie jaki syf mechanik Ci wleje, czy filtr będzie chciało mu się wymieniać no i na pewno nie sprawdzi ognisk rdzy, stanu tłumika a na ewentualne wycieki będzie miał #!$%@?. Im więcej potrafisz tym więcej jesteś wart, nawet dla samego siebie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Elsenar: akurat ostatnio oddałem do mechanika i przyniosłem swój olej i swój filtr i patrzyłem jak wlewa mój olej także tego, ale faktycznie jak zostawisz samochód to nigdy nie masz pewności co ci wleją.
  • Odpowiedz
Kola w aucie sam zmieniasz czy jedziesz do mechanika bo to groszowe sprawy i nie warto sobie brudzic rąk?


@BillyGugu: To jest raczej kwestia opłacalności, bo jeśli zarobi w godzinę więcej niż mechanik na wymianie to rachunek jest prosty ;)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BillyGugu: ja osobiście sam zmieniam koła, mam klucz udarowy i zmiana kol (nie opon) to dla mnie 20minut roboty i mogę to zrobić kiedy chce a w sezonie wiesz jak jest, często 6godzin stania w kolejce to mało.
  • Odpowiedz
@namiot666: Widzę, że nadal widzisz przez pryzmat roboty u janusza. Dla mnie praca wiąże się z samorozwojem, im więcej ogarniam, tym wydajniejszy się staję - tym mniej muszę pracować, tym więcej mogę zrobić w tym samym czasie - tym więcej zarobię. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz