Wpis z mikrobloga

@ensKW: Manitoba, Winnipeg na 90% ale jeszcze rozwazam Alberte i Calgary, ale to wszystko zalezy od tego, ktory PNP będzie dla mnie łagodniejszy ;) poniewaz po roku chcialbym zostać
@ensKW: tez wlasnie podejrzewam Manitobe, choc bardziej ciagnie mnie do Calgary (bliskosc gór skalistych) no ale nie mozna miec wszystkiego ;) a jak w NS wyglada sytuacja? warto wyjezdzac? jedynie, co o Halifax wiem, to to, ze bylo tam kręcone "Trailer Park Boys" :D
@dziend0bry: Mieszkam w parku w ktorym krecili pierwszy sezon :D Generalnie sytuacja wyglada coraz lepiej, ale daleko do prosperity. Prowincja nieco zapyziala, sporo starszych ludzi, problemy ze znalezieniem lekarza rodzinnego, dosc zaniedbane drogi. Glowny pracodawca w HRM (halifax Regional #!$%@?) to rzad, marynarka, badz lokalna stocznia. O ile masz dobra prace o ponadprzecietnym wynagrodzeniu, to zdecydowanie polecalbym inne miejsca. Zima jest duzo lagodniejsza, niz na prerii w okolicach Calgary/Edmonton, ale za
@ensKW: serio?! :D mieszkasz w tym parku??!!! blagam zrob mi fotke i podeslij tu :D jak juz sie troche zadomowie w Kanadzie mam zamiar odwiedzic NS i m.in to miejsce :D

wlasnie czytalem sobie o tej prowincji i okolicach Halifax i wlasciwie pokrywa sie to z tym, co piszesz
@dziend0bry: Jak ogladalem ten serial to w sumie sporo sie zmienilo nie do poznania z porownaniem z tym co jest teraz. Woodbine park in beaver bank na google maps streetview jak cos. Nie wiem co konkretnie bys chcial zobaczyc, naprawde niewiele mozna poznac po tych parunastu latach ;)