Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Uwielbiam w ludziach niewymuszoną, zdrową skromność. Niestety to cecha na wymarciu, teraz ludzie wolą na każdym kroku pokazywać jacy to nie są fajni, wczuwają się strasznie, już nawet nikt tego nie zauważa. Ale ja to widzę i tak patrzę z boku na tych ludzi i sobie myślę "gościu, uspokój się, to jest żenujące" - ale ta żenada tak się rozprzestrzenia, że to ona staje się standardem... #bekazpodludzi #introwertycy #zalesie #przegryw #gorzkiezale
  • 19
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nudziarz-Spokojny: ale też nie powiedziałbym że jestem jakimś mega flegmatykiem który strasznie wolno gada, tacy ludzie wręcz mnie nudzą. No i mimo ogólnie upośledzonej ekspresji i spokojnego sposobu bycia to jednak bywam impulsywny i wulgarny
@Thachi Myślę, że jesteśmy zmuszani do pozbywania się skromności aby osiągać korzyści. Przykładowo w rozmowie o pracę chodzi o to aby jednak nie być skromnym i pokazać się z jak najlepszej strony. Nie sądzę że to widmo naszych czasów, bo zawsze chcieliśmy się podobać partnerom/partnerkom a do tego skromność nie pomaga (w większości przypadków). Co nie zmienia faktu, że podzielam twój gust ( )