Wpis z mikrobloga

Jprdl, to już humaniści są gorsi od lewactwa xDDD Niedawno zakończyłem właśnie znajomość z taką humanistką borderką, patologia że aż strach. Dla tych debili humanistów napisanie, że pisze się z kimś po to żeby zabić czas jest ostrą obrazą, zniewagą i egoizmem xDDD jakie #!$%@? matoły, ja NIGDY do nikogo nie pisałem z innego powodu niż nuda, NIGDY. I co może zarzucice mi brak empatii humaniści? Właśnie empatia i okazywanie uczuć to słabość, białorycerstwo i patologia, nie będę tego robił, lepiej żyć własnym życiem i nie ingerować w czyjeś. Zresztą na wykopie też jest masa tych głupków, nie napiszesz przecinka albo napiszesz bynajmniej zamiast przybajmniej i się idioci przyczepią zamiast zrozumieć do końca treść, nienawidzę tych podludzi to już terroryści myślą rozsądniej #bekazpodludzi #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #bekazhumanistow #humanisci #patologia
  • 8
@ostiumUrethraeExternum: tak, bo jak ktos napisal kiedys że coś popiera to dalej to robi. Wiele ludzi potrafi zmienić swoje zdanie na temat kościoła, jakieś parti czy czegoś innego KILKA RAZY W CIĄGU TYGODNIA, bo taka akurat np jest sytuacja, ale oczywiscie ze lewakowi wszystko przeszkadza