Wpis z mikrobloga

Mehhh, a było tak pięknie, poznałem z 1,5 miesiąca temu dziewczynę, było wspaniale, spotykaliśmy się,przytulanie,całowanie, czułe słówka, czułem to że będziemy razem, planowaliśmy coś tam razem,opowiadała mi o swojej rodzinie, życiu,no było wszystko na dobrej drodze. Do dzisiaj,jeszcze wczoraj pisaliśmy, wysyłała mi swoje zdjęcia, mówiła a dobranoc,a dzisiaj powiedziała od tak,z niczego że zmieniła zdanie i już nie chcę się spotykać.Niczego nie zrobiłem,a tu to, czuję coś do niej i ona sprawiała wrażenie że również.To dramat,mam złamane serduszko. Napisała po prostu że koniec bez żadnych argumentów. Wierzę że jeszcze zmieni zdanie, może bo naprawdę mi na niej zależy.Miałem okropną depresja a jej pojawienie mi osłodziło życie,nie chce wracać do tego dna.
#depresja #tfwnogf #feels #zwiazki #logikarozowychpaskow #stulejacontent #samotnosc
kacze_dudy - Mehhh, a było tak pięknie, poznałem z 1,5 miesiąca temu dziewczynę, było...

źródło: comment_1585429869BaLAtKreGtu5GvThjhqHXR.jpg

Pobierz
  • 8
@kacze_dudy to kobita jest, dziś coś ma wpływ jutro nie pamięta o co chodziło. Może i dobrze Ci Strupol doradza, niech się wytłumaczy. Najważniejsze to nic nie robić głupiego teraz. Dobry moment na social distance ;)
  • 0
@Fredericusrex to była moja pierwsza prawdziwa, no prawie prawdziwa dziewczyna bo jednak oficjalnie razem jeszcze nie byliśmy,fakt są jakieś plusy z tej sytuacji,ale jednak coś takiego jest krzywdzące mimo wszystko,i nie wartę ceny tego co czuję teraz. Bliskość chyba uzależnia,tym bardziej gdy pierwszy raz jej smakujesz.