Wpis z mikrobloga

Pierwsza noc od listopada 2k18 bez trittico i 8 godzin dobrego snu za mną () Była tylko jedna pobudka, ale bez żadnego problemu z wróceniem w ramiona Morfousza. Mirki, jaram się. Jeśli ktoś z #bezsennosc #depresja martwi się, że nie może być lepiej - to trudne, ale nie traćcie nadziei i nie przestańcie pracować :3
  • 11
W jakim dawkach przyjmowałeś? Nie chce Cię martwić ale u mnie też pierwsza noc była zaskakująco sponio. Później troche gorzej, bo organizm musi się ułożyć do snu na czysto. - ogólnie easy, da się przeżyć ( :
  • 0
@Wruszka666 maksymalnie jadłam 200, kiedy miałam sporę trudności z zaśnięciem i podtrzymaniem snu. Ale od jakiegoś miesiąca czy dwóch jem mniej niż 25 i nie umiem się po tym podnieść z łóżka
@dpietrek: Próbowałeś to diagnozować z lekarzem? Ja najpierw poszłam do lekarza ogólnego, który wysłał mnie do psychiatry. I tak planowałam się do niego udać. W moim przypadku bezsenność była objawem stanów depresyjnych. Przed tym też próbowałam z melatoniną i innymi ziołami nasennymi, ale prawie w ogóle na mnie nie działały.