Wpis z mikrobloga

Mirki, mam pewne oszczędności, moim zdaniem dużo (niecałe 30k zł) i zastanawiam się, co z tym zrobić. Trzymam to na koncie oszczędnościowym i staram się dopłacać po 200-500 miesięcznie, ale boję się, że jak państwo będzie bankrutować za 3 miesiące, to mi to zabiorą.

Przecież tak było w Grecji, nie?

U nas niby jest ta gwarancja ustawowa do 100 tys. euro, ale przecież wystarczy zmienić ustawę, nie? Da się zrobić w jeden dzień.

Co zrobić zatem?

Czy dobrze myślę, że lepiej to teraz wyjąć i trzymać cash?

#finanse #ekonomia #pieniadze #zarobki #panstwo #prawo
chud - Mirki, mam pewne oszczędności, moim zdaniem dużo (niecałe 30k zł) i zastanawia...

źródło: comment_1586247896J4UbsN3B3lmHijMEQmOHhT.jpg

Pobierz
  • 134
@chud kup franki szwajcarskie albo funty
Albo najlepiej to kup po 10k z walut takich jak

Euro, funty, dolary, franki do wyboru do koloru
@chud: Chłopie nie panikuj. Teraz kupowanie waluty mija się z celem, teraz jest czas na jej sprzedawanie, bo drogo stoi. Daruj sobie podejrzane inwestycje czy kupowanie arcydrogiego złota...

Panika minie, kursy walut spadną. Takich pieniędzy rząd nie zabierze ludziom, bo to by oznaczało anarchię i totalny rozpad kraju. Jak zaczną się dobierać do oszczędności to zaczną od grup znienawidzonych, czyt. >100K€ ale to nie wydarzy się tak prędko.

To czy dla
@chud Poszukaj jakiejś fajnej niszy handlowej i załóż sklep w dropshippingu :). Postawienie sklepu, integracja z hurtowniami, założenie działalności nie pochłonie Ci nawet połowy Twoich oszczędności.