Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 342
Tu powinien być mój reminder.
Otóż nie tym razem.

Teraz chciałem się z was wykopki pośmiać, jakie głupie jesteście. Jak gardzę stonogą za to, jak robi ludzi w balona, tak sto razy bardziej szanuję jego niż prawaka-robaka, a głównie ze względu na jego przepowiednię.

Śmialiście się z KODu, Petru czy Gasiuk-Pihowicz? Nie, z siebie się śmialiście.
Śmialiście z się z Leszkę i konstytucji (otua, hehe, ale beka)? Nie, z siebie się śmialiście.
Śmialiście się z protestów, pisząc ciamajdan? Nie, z siebie się śmialiście.
Tylko o tym jeszcze nie wiedzieliście.

Gardziliście i wyszydzaliście ludzi którzy chcieli bronić między innymi waszych praw? To te prawa władza wyszydza i nimi gardzi.
Atakowaliście opozycję za sprawy nieistotne, ignorując przekręty władzy w sprawach istotnych? Władza jest wam wdzięczna.
Daliście się złapać na kilkuletnią narrację pisowskich gadzinówek, że opozycja potrafi tylko straszyć pisem i przestaliście się pisu bać.
Pisowskie gadzinówki zresztą ochoczo kopaliście, jeżeli tylko łgały na temat homoseksualistów czy imigrantów, żeby podsycać waszą bezsensowną nienawiść.

Dziękuję wam za walne przysłużenie się do wprowadzania ruskich standardów. Władza też wam podziękuje, zaczekajcie tylko na kolejne fale zwolnień, to się przekonacie.

Czy moja pogarda do wykopowych konserw wzrosła od wczoraj? Ani trochę, bo podobnego scenariusza można się było spodziewać od jakiegoś czasu. Przecież neuropa przed tym przestrzegała.

Woleliście się śmiać, że lewaków dupa boli. Tylko nie zauważyliście jednego. Wszystkim rząd zaczął pakować w anus wielkiego dildosa, a tylko wam to sprawiało przyjemność. Teraz boli, bo władza zaczęła tam pakować słoik.

Mam złą wiadomość. Ten słoik pęknie.

#neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #hatfu #oswiadczenie #takaprawda #polityka
  • 26
@Kleki_Petra: Też pamiętam, jak jakiś czas temu na głównej znalazło się kilka znalezisk ze strony radiomaryja.pl, bo dotyczyły LGBT i imigrantów. Widać wykopki wolą Radio Maryja i pozostałe media Rydzyka (i pewnie również media Sakiewicza i Terlikowskiego) od mediów tzw. neuropy, bo prawackie media, w tym pisowskie media, bardziej pasują do ich wizji świata, w której ład społeczny jest atakowany z jednej strony przez lewaków spod znaku LGBT, z drugiej przez
@LebronAntetokounmpo: Czyli krótko mówiąc, te prawicowe media wzmacniały u zakompleksionej części polskiego społeczeństwa odreagowywanie własnych kompleksów wobec Zachodu. Wynikających z tego, że na świecie Polska jest mało znana, mało znacząca i mało kogo obchodzi (z wyjątkiem unijnych polityków, oskarżanych przez narodowych konserwatystów o naruszanie polskiej suwerenności i próby ingerowania w wewnętrzne sprawy Polski).
media prawicowe dostarczały polskiej duszy najważniejszego trzydaniowego posiłku. Pogardy wobec elit, poczucia pozornej wyższości, pompowanie własnego ego. Polak uczył posługiwania się widelcami Francuzów, przejmuje niemieckieckie linie lotnicze a magister Sebastian Kaleta masakruje francuskiego profesora prawa UE.


@LebronAntetokounmpo: tak bardzo, bardzo to

pis sprawił, że polski cham poczuł się dumny ze swojego chamstwa