Wpis z mikrobloga

Wszyscy chwalą GTA V za dopracowanie i przywiązanie do najmniejszych detali, to może pochwalmy tak pierwszą Mafię :)
Gra wyprzedziła swoją epokę i poszczycić się może takimi smaczkami jak:

- Realistyczny model prowadzenia pojazdów

- Świetna jak na nowe czasy grafika i system uszkodzeń pojazdów (nawet dziś nie znajdziecie wielu gier, w których np. odpadają lampy po stłuczce)

- Zaawansowana sztuczna inteligencja (Tutaj nie ma co porównywać, bo 90% współczesnych gier odpada w przedbiegach w starciu z Mafią) I tu niejednemu graczowi mafia dała w kość :)

- I takie drobne urozmaicenia, jak używanie migaczy przez kierowców, czy trąbienie gdy jedziemy pod prąd. Możliwość jazdy kolejką naziemną oraz tramwajem. System mandatów za przewinienia drogowe itd. Było tego sporo i robiło wrażenie w 2002 roku.
#gry #staregry
Pobierz
źródło: comment_15865880221ZcPJqRsa8kRgXIM2WhArZ.jpg
  • 155
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pawlittos: szczerze? Spóźniłeś się jakieś dwa lata z graniem w online. Kiedyś było naprawdę fajnie, fajne akcje, i balans w otwartym świecie. A teraz to dodali jakieś latające gówna przy których nie trzeba mieć żadnego skilla, bo nawet celować nie trzeba. Tak, mam ból dupy. Jak chcesz ogarnięta ekipę to poszukaj TPLC. Fajnie się z nimi grało, nie wiem jak teraz, ale widzę że dalej aktywni.
@meshack: Cały ten świat został stworzony tylko pod dojenie ludzi na multi.

Przecież fabularnie to jest mega średnio, fajny pomysł z 3 bohaterami, kilka ciekawych wątków i tyle. Cały ten ogrom świata jest wykorzystany może w 20%.

Jest trochę aktywności pobocznych, ale nie zmienia to faktu, że głównym celem były mikrotransakcje w multi.

Od 7 lat żadnych wieści, dosłownie nic o GTA VI poza nic nie wartymi plotkami i mam przeczucie,
@mirun1717 GTA V na świetne multi w które do dziś gra mnóstwo osób, co jest złego że postawili na multi i na tym zarabiają? Może się to podobać lub nie, ale proszę cię, mówienie że to gra zrobiona na #!$%@? to zwykły ból dupy.
Tak to można powiedzieć o WWE 2k20, albo Warcraft reforged, to są gry zrobione na #!$%@?, ale GTA V?

Można wyrazić swoje niezadowolenie, ale tak daleko posunięte oskarżenia
@kiera1 Panie jak ja to włączyłem i zobaczyłem ze auto się buja jak przejeżdżasz przez tory to z podziwu nie mogłem wyjść. Pierwsza taka gra co prawda była GTA3 ale mafia to więcej, lepiej i takie smaczki dodane o których wspomniałaś że palą miękka jak się to zobaczylo pierwszy raz
@kiera1: Ideałem była IMO Mafia...

...z numerkiem dwa. Pamiętam że w momencie premiery zeżarto ją w recenzjach, ale dla mnie to już zawsze będzie niedoceniony klasyk - i naprawdę mocny konkurent dla wydanego w podobnym czasie GTA IV (w wersji PC, ofkors).

Świetnie łączyła to co było najlepsze w Mafii numer jeden z typowo "rozrywkową rozwałką" znaną właśnie z Dżi Ti Ej. Świetny, brudny, gangsterski klimat, tonami czerpiący z filmów w
@meshack: To jest w tym złego o czym wspominał @Odpaleniec. Nasrali jakichś latących gówien, które nie tylko dają ogromną przewagę nad innymi, ale żeby kupić taką pierdołę to trzeba spędzić tygodnie na nudnym grindowaniu. No, chyba że zapłacisz realną walutą :P No i w efekcie stało się to pay2win z masą gówniarzy co za hajs starych nakupili tego szitu i czerpią frajde z przeszkadzania normalnym graczom. Ja też mam o
@nuclearny Gta V robione na "#!$%@?"? Obie gry posiadały inny model fizyki. Z tego co pamiętam w moim otoczeniu dużo narzekano na model jazdy samochodami, ja natomiast lubiłem fizykę bójki i to jak zachowuje się postać, w którą ładowało się cały magazynek. Można powiedzieć na chwilę obecną, że GTA V zalicza się do jednego z najwiekszych przedsięwzięć w historii branży gier.

Barwne postacie i fabuła to coś czego brakowało w VI, świetny