Wpis z mikrobloga

Wszyscy chwalą GTA V za dopracowanie i przywiązanie do najmniejszych detali, to może pochwalmy tak pierwszą Mafię :)
Gra wyprzedziła swoją epokę i poszczycić się może takimi smaczkami jak:

- Realistyczny model prowadzenia pojazdów

- Świetna jak na nowe czasy grafika i system uszkodzeń pojazdów (nawet dziś nie znajdziecie wielu gier, w których np. odpadają lampy po stłuczce)

- Zaawansowana sztuczna inteligencja (Tutaj nie ma co porównywać, bo 90% współczesnych gier odpada w przedbiegach w starciu z Mafią) I tu niejednemu graczowi mafia dała w kość :)

- I takie drobne urozmaicenia, jak używanie migaczy przez kierowców, czy trąbienie gdy jedziemy pod prąd. Możliwość jazdy kolejką naziemną oraz tramwajem. System mandatów za przewinienia drogowe itd. Było tego sporo i robiło wrażenie w 2002 roku.
#gry #staregry
Pobierz kiera1 - Wszyscy chwalą GTA V za dopracowanie i przywiązanie do najmniejszych detali,...
źródło: comment_15865880221ZcPJqRsa8kRgXIM2WhArZ.jpg
  • 155
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kiera1: ależ to była gra!!! Na pewno jedna z lepszych w jakie grałem. I fabuła! Nie zapominaj o fabule! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kiera1: Ta nitka to dowód na to że ile ludzi tyle opinii. Ja uwielbiam realistyczny model jazdy i strzelania w pierwszej Mafii a niektórzy tutaj uważają te mechaniki za drewniane ¯\_(ツ)_/¯
Dla mnie jeżdżenie przez pół miasta przy okazji każdej misji jest mega klimatyczne (dialogi w trakcie jazdy i słuchanie radyjka to fajny smaczek) a inny będzie narzekał że to nużąca rutyna. Dodam jeszcze że jedyne GTA które ukończyłem i najlepiej
@kiera1:
Co do plusów Mafii to jeszcze:
- fakt, że żeby kraść dany samochód musi ci to zademonstrować Bertone albo Ralph
- możliwość wsiadania na miejsce pasażera
- potrzeba tankowania samochodów i możliwość przedziurawienia baku
- broń przeciwnika po jego zabiciu upada na ziemię zamiast lewitować w powietrzu
- od zderzeń samochodem bohater traci punkty życia
- włamywanie do pojazdu trwa określony czas
- wraz z przebiegiem kariery samochody na ulicach