Wpis z mikrobloga

Tylko ja nie cierpię kociarzy i kociar? Tak się podniecają tymi kotami, jak one kompletnie nic nie robią. Jest potwierdzone naukowe że koty to raczej głupsze zwierzęta i nie bardzo rozumieją człowieka. One nawet nie lubią człowieka, tylko ten daje żreć XD Najbardziej rozwaliło mnie to jak jedna mirabelka napisała tu, że kupiła za kilka k sprzęt dla kota XDD Jeszcze jakbyście mieli jakiegoś wypasionego dżinksa co fajnie wygląda, ale nie, większość to głupie dachowce co nawet myszy nie umieją złapać XDD Najlepsze jest że i tak obrywa się koniarom, kiedy one akurat są całkiem w porządku. Od teraz za zdjęcie kota czarnolistuje #niepopularnaopinia #gownowpis
  • 97
@wladcakabanosow: O bez kitu. Lubie wszystkie zwierzaki i wcale nie jestem z bojówki psiarze ale koty dla mnie są takimi skiełbasiałymi zwierzętami, że smiało moge powiedziec ze ich nie lubie. Żyją swoim zyciem, jak chca to podejda, jak nie to #!$%@? (oczywiscie pan/ pani kojarzona jest z otwieraną lodówką, lub darmowym masażem albo ciepłem z którego kot korzysta). Po korzystaniu z kuwety smród mniejszy czy lżejszy to i tak unosi sie
@MLeko29: Nie mam psa, przecież napisałem. Tylko mam pogląd, z którym zgodziło się już kilku wykopków, a kilku zaprzeczyło. Koty to najbardziej nieprzydatne zwierzęta, trzeba poświęcać sporo jego wychowaniu, a one i tak odzwdzięczają się mając cię w dupie. Ktoś zarzuci, że inne zwierzęta są wymagające. Zgoda! Wytrenowany koń może pomagać niepełnosprawnym dzieciom, pies dogoterapią, karmioną świnie można zjeść. Koty nie okazują żadnego zainteresowania osobą dbającą o nie. Przychodzą tylko żreć,
  • 4
@wladcakabanosow Dodatkowo koty są bardzo złośliwe, a te puszczane luzem na dwór są najgorszymi szkodnikami. Zabijają bardzo dużo niewinnych ptaszków, gryzoni itp dla zabawy. Wiele z nich to np gatunki zagrożone. Dodatkowo koty dziko żyjące są pod ochrona prawna i nie da się nic im zrobić, mam takie 4 co podchodzą mi pod dom na działce i go obsikują albo chcą wejść mi do domu i zrobić to samo. Dodatkowo wyżerają mi
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Koty nie okazują żadnego zainteresowania osobą dbającą o nie. Przychodzą tylko żreć, wychodzą na kilka dni, po czym wracają śmierdziele z pchłami zaiszczać najbardziej odległy kąt.

@wladcakabanosow: widać, że nie miałeś styczności z kotami. Nie raz przychodziły do mojej mamy przytulić się, gdy się źle czuła, a nawet bez tego też przychodziły.