Wpis z mikrobloga

Tylko ja nie cierpię kociarzy i kociar? Tak się podniecają tymi kotami, jak one kompletnie nic nie robią. Jest potwierdzone naukowe że koty to raczej głupsze zwierzęta i nie bardzo rozumieją człowieka. One nawet nie lubią człowieka, tylko ten daje żreć XD Najbardziej rozwaliło mnie to jak jedna mirabelka napisała tu, że kupiła za kilka k sprzęt dla kota XDD Jeszcze jakbyście mieli jakiegoś wypasionego dżinksa co fajnie wygląda, ale nie, większość to głupie dachowce co nawet myszy nie umieją złapać XDD Najlepsze jest że i tak obrywa się koniarom, kiedy one akurat są całkiem w porządku. Od teraz za zdjęcie kota czarnolistuje #niepopularnaopinia #gownowpis
  • 97
via Wykop Mobilny (Android)
  • 241
@wladcakabanosow: Cały problem w Twoim wpisie jest taki, że koty rozumieją więcej niż psy. I bez względu na to jak będziesz temu zaprzeczał na to są badania. Tak jak pisałeś, pies to nic innego jak pracownik. Pracuje dla człowieka tak jak podales przykład psów poszukiwawczych lub policyjnych. Wyznacznikiem dla psa jest jego przydatność człowiekowi. Pies pracujący jest dobrym psem. Nic więcej nic mniej
¯\_(ツ)_/¯
@wladcakabanosow Jak ktoś sie decyduje na zwierzę to nie patrzy na to co pupil może mu dać a raczej na potencjalna listę obowiązków związana z posiadaniem zwierzęcia. Koty nie są wymagające... Dasz jeść, pogłaskasz i nara. Szczególnie te dachowce są zazwyczaj nie do zajechania. Z psami jest inaczej o wiele więcej czasu trzeba mi poświęcać. ( Tresura, spacery, wiecej je ) Ja jestem team psy i konie ale nie mam jakiegoś problemu