Wpis z mikrobloga

Śmiać mi się chce z #programista15k na wypoku myślących że złapali Pana Boga za nogi, bo zarobią te kilkanaście koła na fakturze (-30% na podatki, księgowość itd.).

To są śmieszne pieniądze za które możecie pozwolić sobie co najwyżej na jakiegoś 8 letniego wypierdzianego niemca w bieda wyposażeniu albo nową skodę fabię 1.0 w leasingu do końca życia. Popatrzcie na ulicę czym jeżdżą ludzie. Myślicie, że oni tak jak wy wyciągają takie śmieszne grosze? O tym się głośno nie mówi, bo biedota zorganizowała by jakiś pucz i zagarnęła im majątki, tak jak w Afryce nie mają świadomości jak się żyje w Europie. Ogarniętych ludzi stać spokojnie na duży dom w Karkonoszach, #mieszkaniedeweloperskie w #warszawa czy dobre auto za kilkaset tysięcy. Myślicie, że takie majątki zdobywa się z pensji 10k? Jeszcze bardziej śmieszą mnie wykopki, które uznają pensje programistów za coś niewiarygodnego. #!$%@?ć wam jeszcze bardziej? W takiej Warszawie dobry manager w #korpo, księgowy, radca prawny czy handlowiec spokojnie wyciągają 25-40k / msc. I na nikim to nie robi wrażenia tylko na chołocie ze wsi i na wykopie. Ale o tym się nie mówi, abyście spali spokojniej i nie robili problemów.

#pracbaza #korposwiat #oswiadczenie #zarobki
dopeboiYSL - Śmiać mi się chce z #programista15k na wypoku myślących że złapali Pana ...

źródło: comment_1588095326j0bMpn7TXbcMeTjJM0uCJY.jpg

Pobierz

Uważasz, że pensja programisty to jakieś osiągnięcie?

  • Nie 61.6% (215)
  • Tak 38.4% (134)

Oddanych głosów: 349

  • 17
@dopeboiYSL: oczywiście, ze tak jest. W przypadku programistów jest o tyle dobrze, ze łatwo zmienić prace, jest ona w miarę stabilna, w zasadzie miejsce Cię nie ogranicza, dodatkowo praca ta jest dobrze płatna i stosunkowo jest o nią łatwiej bo jest jej więcej. Stanowisk menagerskich i głównych księgowych jest mniej, dlatego płaca więcej bo chcą z tego powodu konkretnych ludzi. W przypadku handlowców tez pieniądze są świetne, ale tu jest rotacja,