Wpis z mikrobloga

  • 290
@niebieskikociak W amerykańskiej odsłonie sąsiedzi pomagają w remontach, robią zbiórkę na czynsz czy spłatę kredytu. Krzyczą wspólnie żeby autobus odjechał. Jest #!$%@? pozytywnie! A w Polsce? Jak w lesie #!$%@? xD Udało się w końcu. Ekipa Solorza uzbrojona w wciąż żywe paszporty Polsatu jedzie w zapomniane nawet przez Boga rejony Polski nieść telewizyjne dobro. Największe bidaki w gminie Parzęczewo z Podkarpacikego wkoncu będą mieli bierzacą wode, podwieszne sufity a na dodatek Pani
W amerykańskiej odsłonie sąsiedzi pomagają w remontach, robią zbiórkę na czynsz czy spłatę kredytu. Krzyczą wspólnie żeby autobus odjechał. Jest #!$%@? pozytywnie! A w Polsce? Jak w lesie #!$%@? xD Udało się w końcu. Ekipa Solorza uzbrojona w wciąż żywe paszporty Polsatu jedzie w zapomniane nawet przez Boga rejony Polski nieść telewizyjne dobro. Największe bidaki w gminie Parzęczewo z Podkarpacikego wkoncu będą mieli bierzacą wode, podwieszne sufity a na dodatek Pani projektant
via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
też macie beke z tego jak wyreżyserowany jest 'NASZ NOWY DOM'? #!$%@? mać no kazdy odc wygląda tak samo np. dowbor mówi: JA JUŻ CZEKAM NA MARTYNE Z PROJEKTEM, OJ NIE WIEM GDZIE JEST, a martyna dumdumdum zza krzaków ELO #!$%@? NANANA (i tak co odcinek), albo jak dowbor puka do drzwi i mówi RODZINA SIĘ MNIE NIE SPODZIEWA, a rodzina wychodzi w kurtkach szalikach i butach XDDDDDDDD albo mówi MUSZE POMÓC
@niebieskikociak: A jaka ma być decyzja skoro żeby przenieść ścianę czy zmienić poszycie dachu to wcześniej trzeba zdobyć pozwolenia czy zezwolenia w urzędzie i bez wcześniejszych uzgodnień z właścicielem się nie da, dobrze że pomagają ale trochę to takie udawanie na siłę