Wpis z mikrobloga

Czy ktoś kto miał uszkodzone więzadło może napisać czy to ma być jakiś duży ból i opuchlizna czy niekoniecznie... bo parę dni temu uderzyłem się dość mocno o betonowy kant przodem rzepki... I mam objawy które nie są jakieś drastyczne ale nie ustępują. A mianowicie drętwienie w okolicach kolana i stopy, uczucie naciągnięcia w łydce i udzie, lekkie pieczenie przy ruchu e i ogólny taki dyskomfort ale nie jakiś ból.

#medycyna #fizjoterapia #ortopedia #zdrowie #lekarz
  • 16
@Brunner: mialem zerwane i naderwane wiązadło w stawie skokowym. W porównaniu do złamania ktore też kilka razy notowałem, to byl pikuś. Kostka była wielkości pomarańczy, nie bylo mowy zeby noge spuscic na dol, a co dopiero na niej stanac. Mialem tez krwiaka tam. Ogólnie #!$%@?. Nie jestem lekarzem ale Twoj uraz wyglada na łagodniejszy w opisie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brunner: zerwałem grając w piłkę. Nie bolało tka bardzo ale następne kilka dni o kulach. Ortopeda w 2 minuty sprawdzi czy coś jest nie tak to warto iść
@Brunner może spuchnąć ale niekoniecznie, jak jakiś mały odłamek to może nie być tak widoczne, ale samo nie przejdzie, ani się nie wchłonie. Jakby się lekarz opierał to proś o RTG, nawet prywatnie bez skierowania nie zrobisz A za 40-60 zł sporo się dowiedz.