Wpis z mikrobloga

@RegularJohnny "UE musi zmusić każde państwo członkowskie do wprowadzenia równości małżeńskiej ochrony przed mową nienawiści jednolitych zasad uzgodnienia płci" Czyli woda na płyn dla skrajnej prawicy, zniechęcanie co bardziej konserwatywnych Polaków do instytucji UE. Co może się nie udać? ¯_(ツ)_/¯
Prawica: Zakazać parad LGBTQ+, zakaz edukacji seksualnej, zakazać okazywania uczuć przez osoby homoseksualne, zakazać bycia homoseksualistą.


@Croises: ciekawe urojenia, nikt nie chce zakazywać edukacji seksualnej (ona teraz już jest w szkole, sprzeciw dotyczy modyfikacji programu tej edukacji wg żądań antykulturowców). Nikt też nie chce zakazywać bycia homoseksualistą - sprzeciw nie dotyczy osób, tylko programu polityczno-społecznego. Doskonale o tym wiecie, a wmawianie ludziom że sprzeciw wobec polityki to uderzenie w osoby lgbt
Ranking – dostępny pod tym linkiem – punkt po punkcie sprawdza, czy przepisy chronią osoby LGBTI w konkretnych aspektach.

@Tywin_Lannister: @RegularJohnny: Wg analizy na oko.press ten gównoranking wymaga, żeby w każdym możliwym miejscu lgbt było osobno chronione xD
Więc nie jest to ranking równości, tylko wręcz przeciwnie. Czyli dobrze, że jesteśmy tak nisko - mamy równość.
@RegularJohnny: Powinna przyjąć to zaproszenie, a jeszcze lepiej by poszedł tam ktoś lepszy w dyskusji z betonem, np. Zandberg.

Rola uważa się za mądrzejszego niż jest, kiedy tak naprawdę nie tak trudno zaorać go argumentami. W zasadzie dzieje się to za każdym razem, gdy Rola robi reportaże na jakichś manifestacjach i trafi się rozmówca wystarczająco elokwentny i niezestresowany kamerą, by przedstawić swoje racje.
Oczywiście to by przypominało rozmowę ze ścianą, ale
@prawa_reka_sorosa: Chciałeś napisać 'następnym razem napisz coś tak prosto, żebym nawet ja zrozumiał'? Ok:
Wg tego gównorankingu jeśli nie tworzymy przepisów na zasadzie 'napaść i pobicie - 3 lata; napaść i pobicie geja - 4 lata', wypadamy źle.
Więc powiedz mi o jaśnie oświecony, co jest dobrego w traktowaniu homo jak jakichś upośledzonych, których na każdym kroku trzeba dodatkowo zabezpieczać przed światem?
Chciałeś napisać 'następnym razem napisz coś tak prosto, żebym nawet ja zrozumiał'?


@czynastolatek: Oj miśku, jeżeli chcesz być poważnie traktowany, to wystarczy że przestaniesz robić fikołki i pisać głupoty. To naprawdę bardzo proste.

Więc powiedz mi o jaśnie oświecony, co jest dobrego w traktowaniu homo jak jakichś upośledzonych, których na każdym kroku trzeba dodatkowo zabezpieczać przed światem


Po raz kolejny strzeliłeś kupę na dywan i liczysz że będę cie poważnie traktować